Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

SHN Espor CS:GO takımı ile yollarını ayırma kararı aldı

SHN Espor tarafından CS:GO kadrosu hakkında önemli bir adım atıldı.

SHN Espor CS:GO takımı ile yollarını ayırma kararı aldı

League of Legends tarafında Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi, VALORANT tarafında ise VCT 2022: EMEA Aşama 2 Challengers heyecanı sürerken, ülkemizde CS:GO alanında mücadele eden sayılı takımlardan biri olan SHN Espor, aldığı son kararı duyurdu.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden 11 Haziran Cumartesi gününün akşam saatlerinde yapılan paylaşım ile birlikte CS:GO takımının tamamı ile yollarını ayırma kararı aldığı duyuruldu.

Ayrılık vakti başlığı ile yapılan paylaşımda “CS:GO takımımız ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Bu zamana kadar gösterdikleri emek ve başarılardan dolayı tebrik ve teşekkür ederiz. Gelecek kariyerlerinizde başarılar.” sözleri kullanılarak oyunculara ve koça kariyerlerinde başarılar dilendi.

SHN Espor Genel Menajeri Mustafa İvgen Playerbros’a konuştu

SHN Espor’un CS:GO kadrosunun tamamı ile yollarını ayırmasının ardından, organizasyonun Genel Menajeri Mustafa İvgen, düşüncelerini Playerbros ile paylaştı.

Ayrılık kararının aslında hiç kolay olmadığını belirten İvgen, “Uzun zamandır birlikteyiz ve güzel işlere imza attık. Cs:GO branşımızda bulunan koç ve oyuncularımız hem karakter anlamında hem de oyun anlamında yetenekli ve değerli kişiler. Kendilerinin önü açık. Kariyerlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

SHN Espor olarak CS:GO esporu alanında nasıl ilerleyecekleri hakkındaki sorumuzu da yanıtlayan İvgen, CS:GO tarafındaki aksiyonlarını şimdilik durdurma kararı aldıklarını, fakat ilerleyen dönemde tekrar dönebileceklerini belirtti.

SHN Espor’un yollarını ayırdığı isimler

  • Emre “duggyversus” Oktay
  • Ümit “Undertaker” Çelik
  • Yakup “mudwaynee” Arslan
  • Tolgahan “Coulen” Güdük
  • Emrecan “EMSTAR” Çalışkan
  • H4ZZOR
  • fola

İlginizi Çekebilir:

VALORANT’ın Türk ajanı Fade’in repliklerini tamamlayabilecek misin?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive