Connect with us

LoL

Sevilen sunucu Sjokz önümüzdeki sezon LEC’de olmayabilir!

Sevilen sunucu @sjokz önümüzdeki sezon LEC’de olmayabilir!

sjokz

2020 Dünya Şampiyonası bitişinin ardından espor takipçileri transfer sezonuna gözünü dikmiş durumda. Takımların kadro değişikliklerinin yanında birçok bölgenin sunucu ekibi de değişecek gibi duruyor. Bunlardan şimdiye kadar en dikkat çekeni ise Sjokz ayrılığı diyebiliriz!

LEC sunucularından Eefje “Sjokz” Depoortere bugün yaptığı duyuru ile önümüzdeki sezon Riot Games ile çalışmayacağını duyurdu. Belçikalı sunucu ağırlıklı olarak CS:GO etkinliklerinde yer alacağını da ekledi.

Riot ile olan 1 yıllık anlaşmam maalesef sonlandı. Bu yılki CS:GO çalışmalarım da Covid nedeni ile iptal oldu. Önümüzdeki günlerde CS ve diğer tüm etkinliklerde serbest olarak çalışmak isterim.”

Sjokz’un henüz önümüzdeki sezon Riot ile çalışıp çalışmayacağı kesin değil. Fakat şu an için kendisini ağırlıklı olarak CS:GO sahnesinde göreceğiz gibi duruyor.

Riot ile tanıdığımız sunucu daha önceden BLAST Pro Series etkinliklerinde ve ESL Proximus‘da CS:GO özelinde de yer almıştı. Yani kendisi birçok espor kolunda deneyimli bir sunucu.

LEC‘den ayrılığını duyuran tek sunucu Sjokz da değil. Ekranın eğlenceli isimlerinden olan Froskurinn ve Medic de geçtiğimiz günlerde kontratlarının dolduğunu duyurmuştu.

2021 Sezonu‘nda gerek LEC’de gerek diğer liglerde hangi simaları sunucu masasında göreceğimiz önümüzdeki günlerde belli olacaktır!

Bwipo, 2018 yılında 100 Thieves’den 2.4 milyon dolar teklif aldığını açıkladı!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL