Connect with us

LoL

Bwipo, 2018 yılında 100 Thieves’den 2.4 milyon dolar teklif aldığını açıkladı!

Ligimizde de forma giymiş olan @Bwipo, geçtiğimiz yıllarda @100Thieves’den büyük miktarda teklif aldığını duyurdu!

bwipo

Ligimizde de Dark Passage takımında forma giyen Bwipo, geçtiğimiz senelerde Kuzey Amerika‘dan büyük bir teklif aldığını açıkladı!

2018 yılından beri Fnatic bünyesinde oynayan 21 yaşındaki Bwipo, 2018 yılında Kuzey Amerika takımlarından olan 100 Thieves‘den 3 yıllık kontrat bedeli olarak 2.4 milyon dolar teklif aldığını duyurdu.

Summoning Insight” isimli espor gece programında Thorin ve MonteCristo‘ya konuşan Bwipo büyük açıklamalarda bulundu. Oyuncu, 100 Thieves’in kendisine 3 yıllık kontrat bedeli olarak 2.4 milyon dolar teklif ettiklerini açıkladı. Ayrıca bu ücreti kendisine henüz çaylakken teklif ettiklerini de ekledi.

Eğer 2 sene önce oyuncu bu kontratı kabul etseydi o zamanın en yüksek transfer bedeli olma özelliğini taşıyacaktı. Fakat kendi açıklamalarına göre Avrupa’da henüz başaramadığı şeyler olduğunu söylemiş ve bunları başarmayı çok istediğini eklemiş. Haklı olacak ki oyuncu aynı sene takımı ile 2018 yılında Dünya Şampiyonası finali görmeyi başardı!

“Teklifi aldığım gün aslında gitmeyeceğimi biliyordum. Nasıl gidebilirdim ki? Avrupa olarak yarı finali geçtik fakat hiç finallere ulaşamadık. Ben de bunun bir parçasıydım.”

Bwipo ilk Fnatic bünyesine efsane oyuncu sOAZ‘ın yedeği olarak katılmıştı. Hem iyi performans göstermesi hem de sOAZ’ın sakatlığından dolayı hızlı bir şekilde as kadroya yükselmişti. Sürekli değişmeli oynamalarına rağmen Dünya Şampiyonası süresince sOAZ’dan daha fazla oynayarak aslında as kadrodaki yerini de perçinlemiş gibiydi.

Genç yeteneğin takıma girmesinin ardından ise Avrupa tekrardan Dünya Şampiyonası finaline kalmayı başardı. Her ne kadar finalde IG karşısında ezici bir mağlubiyet alsalar da Avrupa’nın tekrardan yükselişinin öncülerinden olmayı başardılar.

Overwatch toksik oyuncuları yapay zeka yardımıyla cezalandırıyor

Elinden kalem düşmeyen...

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: Sevilen sunucu Sjokz önümüzdeki sezon LEC'de olmayacak!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL