Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers HellRaisers karşısında farklı galibiyetler aldı

Space Soldiers HellRaisers’a hiç acımadı!

Temsilcimiz Space Soldiers, woxic’in de yer aldığı HellRaisers’a karşı iki haritada da farklı galibiyetler aldı. Özellikle 2. haritada paz’ın gösterdiği performans görülmeye değerdi.

İki maç iki galibiyet

Temsilcimiz ESL Pro Lig kapsamında dün akşam woxic’li HellRaisers ile karşılaştı. İki harita üzerinden oynanan maçı 2-0 alan temsilcimiz, ESL Pro Lig’de tekrar lider koltuğuna oturdu. Önce cobblestone haritasında karşılaşan ekiplerden kazanan taraf 16-6’lık skor ile Space Soldiers oldu. Takım olarak çok iyi performans sergilediğimiz karşılaşmada ngiN sadece beş kişi öldürebildi. Diğer tarafta ise ISSAA performansı ile hayal kırıklığı yarattı.

İkinci harita ise inferno oldu. Astralis’a karşı aldığı mağlubiyetten ders çıkartan temsilcimiz bu sefer rakibine hiç acımadı. Özellikle paz’ın muhteşem awp performansı maça damga vururken, HellRaisers neredeyse maçın tamamında yoktu. Maç ise 16-8’lik skor ile temsilcimizin oldu.

woxic sürekli üst sıralarda

Bir diğer temsilcimiz woxic ise takımının öne çıkan isimlerinden olmaya devam ediyor. Neredeyse her turnuva kendisini daha da geliştirmeyi başaran woxic, yine bugün oynadığı maçlarda takımının frag yükünü taşıyan isimlerden oldu.

paz’dan muhteşem bir sızma oyunu

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive