Connect with us

Oyun

State of Play etkinliğinde gösterilen tüm oyunlar!

Sony’nin PS platformu için duyurduğu tüm oyunları derledik

Oyun dünyasının merakla takip edilen etkinliklerinden biri olan State of Play dün gece oyuncularla buluştu. Sony tarafından düzenlenen State of Play’de Playstation platformuna özel birçok yeni oyunun yanı sıra, Ghostwire: Tokyo ve Forspoken gibi heyecanla beklenen oyunlara dair yeni fragmanlar yayınlandı. GigaBash Smashes, The DioFeld Chronicle ve Valkyrie Elysium etkinliğin öne çıkan yapımları oldu. İşte detaylar:

The DioFeld Chronicle

Square Enix’in yeni taktiksel rol yapma oyunu The Diofeld Chronicle resmi olarak duyuruldu. Trovelt-Schovian Empire, Rowetale Alliance, ve Kingdom of Alletain ulusları arasındaki savaşa odaklanacak The DioFeld Chronicle’da oyuncular rekabetin sonucunu tercihleriyle etkileyebilecek. Hikaye ise daha çok ”Blue Foxes” adındaki paralı asker grubu etrafında şekillenecek. 2022 yılında piyasaya sürülmesi beklenen oyun için net bir çıkış tarihi verilmedi.

Valkyrie Elysium

Square Enix’in bir diğer taktiksel rol yapma oyunu Valkyrie Elysium, State of Play etkinliğinin öne çıkanlarından biri oldu. Valkyrie Elysium, yıkımın eşiğindeki bir dünyada geçiyor ve yeni bir Valkyrie’yi canlandırıyor. Oyunun NieR: Automata ve Final Fantasy oyunlarına benzer bir aksiyon stiline sahip olduğu belirtildi. Valkyrie Elysium 2022 yılı içerisinde PS4 ve PS5 platformlarına çıkış yapacak.

Trek to Yomi

Kasabasını ve tüm sevdiği insanları korumaya yemin eden genç kılıç ustası Hiroki’nin hikayesini anlatan Trek to Yomi için geçtiğimiz sene kısa bir oynanış videosu yayınlanmıştı. Developer Digital tarafından geliştirilen Trek to Yomi bahar ayları içerisinde PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S-X ve PC platformlarına çıkış yapacak.

Ghostwire: Tokyo

25 Mart 2022 tarihinde oyuncularla buluşacak Playstation 5 ve PC özel aksiyon-macera oyunu Ghostwire: Tokyo’dan yeni fragman geldi.

Forspoken

State of Play etkinliğinin yıldızı Square Enix, 2022 yılının Ekim ayında PS ve PC platformlarında piyasaya süreceği aksiyon-rol yapma oyunu Forspoken için yeni fragman yayınladı.

Gundam Evolution

Bandai Namco’nun Gundam adlı animeden esinlenerek geliştirdiği hızlı tempolu, takım tabanlı FPS oyunu Gundam Evolution’a dair yeni fragman yayınlandı. Oyunun Steam sayfasına ilerleyerek test sürecine katılmak için talep gönderebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun