Connect with us

Oyun

Gotham Knights’ın resmi çıkış tarihi açıklandı

Warner Bros’tan beklenen açıklama geldi

Gotham Knights'ın resmi çıkış tarihi açıklandı

Warner Bros tarafından geliştirilen süper kahraman evreninde geçecek aksiyon- rol yapma oyunu Gotham Knights’ın çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. 2021 yılında çıkması planlanan fakat geliştirme sürecinde yaşanan sıkıntılar sebebiyle oyunun bir sonraki yıla ertelendiğini belirten Warner Bros, Gotham Knights‘ın çıkış tarihini 25 Ekim 2022 olarak açıkladı. Geçtiğimiz ay Warner Bros, Rocksteady Studios’un geliştiriciliğini üstlendiği aksiyon-macera oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League’in 2023’e ertelendiğini duyurmuştu.

Batman rolü ile tanıdığımız Bruce Wayne’in ölümünden sonraki zamanda geçecek olan Gotham Knights oyununda Nightwing, Robin, Red Hood ve Batgirl karakterleri ile oynayabileceksiniz. Warner’ın belirttiğine göre oyun dinamik ve etkileşimli bir açık dünya sunacak ve Mr Freeze gibi kötülere karşı çeşitli silahlar, yetenekler ve dövüş hareketleri kullanılabilecek.

”Gotham’ın kahramanlarına her zaman ihtiyacı olacak. 10.25.22’de başlayacak yepyeni bir maceraya hazırlanın.”

Batman ailesinin yer aldığı üçüncü şahıs aksiyon oyunu Gotham Knights, oyuncuları orijinal hikayesiyle sürüklerken aynı zamanda gerçeğe en yakın bir Gotham şehri deneyimi sunacak. Oyuncular aynı zamanda Batman oyunlarında olduğu gibi şehri birbirine bağlayan karanlık bilmeceleri çözmek ve bunu yaparken de süper kötüleri yenmek zorunda kalacak. Gotham Knights PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X-S ve PC platformlarında piyasaya sürülecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun