Connect with us

Güncel

SteelSeries Steel Talents’ta son 10 turu için değerlendirmeler başladı!

Turnuvada sona yaklaşılıyor

steelseries steel talents

SteelSeries tarafından yetenekli yayıncıları seçmek için düzenlenen Steel Talents yarışmasında son on yarışmacıyı seçecek olan değerlendirmeler başladı!

Yayıncılık konusunda yeteneğini göstermek isteyen isimlere bir sahne sunan yarışmada son 10 aşamasına geliniyor. İzemco, Theta, Akagreen ve Dost Kayaoğlu’nun jürilik görevini üstlendiği Steel Talents yarışmasında son on aşaması için değerlendirmeler başladı. Elli yarışmacıyla başlayan yarışmanın son on oyuncusu 1 Aralık tarihine kadar değerlendirilecek.

SteelSeries Steel Talents Jüri üyeleri açıklandı!

Yarışmada kendini gösteren yayıncılar SS tarafından bilgisayar, oda aksesuarları, ekipmanlar gibi gerekli eşyalarla ödüllendirilecek. Ödüller arasında Arctis 9 Wireless Kulaklık, QcK Prism Cloth XL Mousepad, Apex Pro Klavye gibi ekipmanlar var. Bunların yanında bir senelik Influencer sözleşmesi ve oda dekorasyonu, bilgisayar, masa, koltuk gibi ödüller bulunuyor.

“Kendini en iyi şekilde anlatan, hitabet yeteneği güçlü, iletişimi kuvvetli, oyunlar konusunda bilgili ve bütün bu özellikleriyle içerik üreten” ve turnuvayı birincilikle bitirecek olan içerik üreticisi bakalım kim olacak?

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel