Connect with us

Espor

Stewie2K XSET VALORANT kadrosuna katıldı!

Stewie2K XSET ile VALORANT’a giriş yapıyor!

stewie2k

VALORANT transfer gündemi son günlerde yıldız oyuncularla dolmuş durumda. Geçtiğimiz saatlerde shroud’un Sentinels kadrosuna katılarak VALORANT ile profesyonel espora geri dönüşünün şoku henüz espor hayranları tarafından atılamamışken VALORANT sahnesine bir yıldız daha giriş yapıyor.

CS:GO sahnesinde 2015 yılından beri sayısız başarıya imza atmış Jacky “Jake” “Stewie2k” Yip veya diğer bir adı ile Smoke Criminal VALORANT sahnesine adım atıyor. Team Liquid ve Cloud9 formaları ile CS:GO’nun en büyük turnuvalarında birinciliklere imza atmış Stewie2K aynı zamanda Major ve IGS kupasına sahip ilk ve şu anlık tek Amerikalı esporcu olma unvanını da elinde bulunduruyor. Şu anda Evil Geniuses takımı ile mücadele etmekte olan oyuncu yapılan açıklama ile resmen XSET ile VALORANT sahnesine girişini duyurdu.

Smoke Criminal, Stewie2k, XSET VALORANT’a hoş geldin, Kopenhag için gözlerinizi açık tutun.

VCT 2021 ve 2022’de önemli başarılara imza atan XSET ekibi kadrosuna eklediği bu önemli isim ile başarılarını devam ettirmeyi hedefliyor.

Sentinels’in shroud transferinde olduğu gibi hayranlar Stewie2K’in XSET ile VALORANT’a katılmasına da büyük bir şok içinde yorumlar yaptılar. Arka arkaya gelen bu ünlü transfer sonrasında yorumlar kısmında bunun bir şaka olup olmadığını sorgulayan hayranlar bile oldu. Sizler bu transfer hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Smoke Criminal Stewie2k CS:GO’da gösterdiği başarıları VALORANT’a taşıyabilir mi? Bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor