Connect with us

Espor

SUP Heart: “Geçen hafta gerçekten üzücüydü”

Papara SuperMassive League of Legends takımı koçu Lee “Heart” Gwan-hyung düşüncelerini paylaştı.

SUP Heart: "Geçen hafta gerçekten üzücüydü"
Fotoğraf: youtube.com/@supmass

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi’nde rekabet gün geçtikçe yükseliyor. Son olarak 12, 13 ve 14 Temmuz 2023 tarihlerinde oynanan grup aşaması 5. hafta karşılaşmaları sonrasında Papara SuperMassive League of Legends takımı koçu Lee “Heart” Gwan-hyung düşüncelerini paylaştı.

Papara SuperMassive ekibinin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda takımın 34 yaşındaki Güney Koreli koçunun duygu ve düşüncelerine yer verildi.

Koç Heart, açıklamada geride bıraktığımız haftaya dair “Geçen hafta gerçekten üzücüydü. Birbirimizi anlayıp beraber çalışmanın ne demek olduğunu daha iyi anlamalıyız. Çok kötü kararlar verip birçok hata yaptık, bu cidden üzücüydü ama birçok ders aldık. Bu deneyim sayesinde takımımızın daha da güçleneceğine inanıyorum.” şeklinde konuştu.

SUP Heart: “Bunu başarabileceğimize inanıyoruz”

20 ve 21 Temmuz günlerinde oynanacak olan Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi grup aşamasının 6. ve son haftası öncesinde ise koç Lee “Heart” Gwan-hyung, bu hafta iki karşılaşmayı da kazanmaları gerektiğinden bahsedip şöyle devam etti:

“Bu bize özgüven ve onur getirecek. Bunu başarabileceğimize inanıyoruz. Çok fazla antrenman yapacağız ve yoğun bir şekilde “takım çalışması” pratiği yapacağız. Oyuncular da büyük bir çaba sarf edecek.”

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi grup aşamasının 5. haftası itibarıyla Papara SuperMassive, 5 galibiyet 7 mağlubiyet ile 5. sırada yer alıyor.


İlginizi Çekebilir:

League of Legends vcruntime140_1.dll hatası çözümü nasıl yapılır?

VALORANT iade politikası nedir? VALORANT iade etme işlemi nasıl yapılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor