Connect with us

Espor

SuperMassive Blaze, VALORANT Masters: Berlin’e mağlubiyet ile başladı

Temsilcimiz SuperMassive Blaze etkinliğe mağlubiyet ile başladı.

SuperMassive Blaze, VALORANT Masters: Berlin'e mağlubiyet ile başladı

Dünyanın yedi farklı bölgesinden 15 takımın mücadele ettiği VALORANT Masters: Berlin’de heyecan dolu mücadele 10 Eylül Cuma günü saat 16:00 itibari ile başladı. Turnuvanın açılış karşılaşmasında ise Türk oyuncu Mehmet Yağız “cNed” İpek’in takımı ACEND ile Türk takım SuperMassive Blaze karşı karşıya geldi.

Üç maçlık bir seri üzerinden oynanan karşılaşmanın ilk mücadelesi ACEND ekibi tarafından seçilen Bind haritasında oynandı. Seçtiği haritaya hızlı bir başlangıç yapan ACEND ekibi ilk yarıda SMB’ye sadece 2 round vererek 10’a 2’lik bir skor ile taraf değiştirdi. Maçın ikinci yarısında temsilcimiz geri gelmeye çalışsa da, cNed’li ekip 3 round daha kazanarak seride durumu 1-0’a getirdi.

Serinin ikinci karşılaşması SuperMassive Blaze tarafından seçilen Ascent haritasında oynandı. Karşılaşmada ilk 5 round’u ACEND ekibi kazansa da, SMB güzel bir geri dönüş yaparak ilk yarıyı 7 -5’lik bir skor ile kapattı. Yakaladığı ivmeyi ikinci yarıda sürdüremeyen temsilcimiz 2 round daha kazanarak karşılaşmayı 13-9’luk bir skor ile kaybetti.

Üç maçlık seride ikinci maçı da kaybeden temsilcimiz VALORANT Masters: Berlin’e mağlubiyet ile başlamış oldu. Temsilcimizin 15 Eylül Çarşamba günü çıkacağı karşılaşmadaki rakibi ise ilerleyen günlerde belli olacak.


İlginizi Çekebilir:

OtherSide Esports, Kadın VALORANT takımı OtherSide Rouge ile daha güçlü!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor