Connect with us

Espor

VALORANT Masters: Berlin ilk gün karşılaşmaları sona erdi

Etkinlikte ilk gün sona erdi.

VALORANT Masters Berlin 5

VALORANT hayranlarının merakla beklediği VALORANT Masters: Berlin etkinliği 10 Eylül Cuma günü saat 16:00’da ACEND – SuperMassive Blaze karşılaşması ile başlamıştı. Oynanan üç karşılaşmanın da sona ermesi ile birlikte etkinlikte ilk gün sona ermiş oldu.

EMEA bölgesinden iki takımın karşı karşıya gelmesine şahit olduğumuz açılış karşılaşmasında temsilcimiz SuperMassive Blaze üç maçlık serinin ilk haritası olan Bind’da 13-5, ikinci harita Ascent’te de 13-9’luk bir skor ile mağlup olarak seriyi 2-0 kaybetti.

VALORANT Masters: Berlin günün ikinci karşılaşması ise Kore bölgesinden F4Q ile bir diğer EMEA bölgesi temsilcisi G2 Esports arasında gerçekleşti. Serinin ilk karşılaşmasını Ascent haritasında kazanarak öne geçen G2, ikinci harita Bind’da Koreli rakibine mağlup oldu ve seride durum 1-1 oldu. Serinin kazananının belli olacağı üçüncü maç için ise Haven haritası seçildi. Üçüncü karşılaşmada da rekabet tam gaz devam etse de G2 Esports ekibi bir adım önde götürdüğü karşılaşmada galibiyete ulaştı ve seriyi 2-1’lik bir skor ile kazandı.

Günün üçüncü ve son karşılaşması ise saat 22:00’da start aldı. Brezilya temsilcisi Havan Liberty ile Kuzey Amerika’lı 100 Thieves ilk karşılaşmalarını Ascent haritasında oynadı. Rakibi karşısında oldukça yoğun bir baskı kuran 100 Thieves, 13-3’lük bir skor ile galibiyete ulaştı. Serinin ikinci haritası Icebox’ta ise Havan Liberty rakibine karşı koymaya çalışsa da, aynı baskın oyun devam etti ve 100 Thieves 13-6’lık bir skor ile hem karşılaşmayı hem de seriyi kazanmıştı oldu.

VALORANT Masters: Berlin ilk gün sonuçları

  • ACEND 2-0 SuperMassive Blaze
  • F4Q 1-2 G2 Esports
  • Havan Liberty 0-2 100 Thieves

İlginizi Çekebilir:

SuperMassive Blaze, VALORANT Masters: Berlin’e mağlubiyet ile başladı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor