Connect with us

Espor

VALORANT Masters: Berlin’de ikinci gün sona erdi

İkinci günün sonuçları haberimizde!

VALORANT Masters: Berlin mücadeleleri başlıyor!

VALORANT dünyasının merakla beklenilen etkinliklerinden biri olan VALORANT Masters: Berlin’in ikinci gününü de geride bıraktık. Açılış karşılaşmalarının devam ettiği ikinci günde takımlar etkinlikte bir ivme yakalamak için mücadele etti.

Saat 16:00’da başlayan günün ilk karşılaşmasında Güneydoğu Asya temsilcisi Paper Rex ile Kore temsilcisi Vision Strikers’ın mücadelesine şahit olduk. Serinin ilk haritası Haven ve ikinci harita Icebox’ta da rekabet üst düzeydi. İlk haritada 13-9 mağlup olan Paper Rex, ikinci haritaya geçildiğinde daha mücadeleci bir oyun sergilese de 13-11’lik skor ile mağlup oldu.

Günün ikinci karşılaşması C grubunda yer alan Japonyalı Crazy Raccoon takımı ile EMEA bölgesinden gelen Gambit Esports arasında gerçekleşti. Gambit Esports kendi seçtiği Bind haritasında rakibine sadece 1 round kaybederek seride öne geçerken, Crazy Racoon kendi seçtiği Icebox’ta yine aynı skor ile mağlup olarak seriyi kaybetti.

VALORANT Masters: Berlin’de ikinci gün üçüncü maçında ise Vivo Keyd ile Envy karşı karşıya geldi. Serinin her iki karşılaşmasında da rekabet üst seviyedeydi. Serinin ilk maçında Vivo Keyd kendi seçtiği Icebox haritasında 15-13’lük bir skor ile mağlup olurken, ikinci harita Bind’da Envy karşısında 13-9’luk bir skor ile yine mağlup oldu ve seriyi kaybetti.

VALORANT Masters: Berlin ikinci gün sonuçları

  • Paper Rex 0-2 Vision Strikers
  • Crazy Raccoon 0-2 Gambit Esports
  • Envy 2-0 Vivo Keyd

İlginizi Çekebilir:

VALORANT Hareketi Kes serisinin yeni bölümünü izlemeyi unutmayın!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor