Connect with us

Espor

SuperMassive Blaze’in VALORANT oyuncusu Brave, sağlık durumu hakkında konuştu

Geçmiş olsun @erenbrave!

SuperMassive Blaze VALORANT oyuncusu Brave, sağlık durumu hakkında konuştu

14 Mayıs 2021’den beri SuperMassive Blaze ekibinin VALORANT oyuncusu olarak rol alan Eren “Brave” Kasırga, 10 Temmuz Cumartesi gününün ilk saatlerinde yaptığı açıklama ile sağlık durumu hakkında takipçilerini bilgilendirdi.

Twitlonger üzerinden bir açıklama yayınlayan Kasırga, son dört ayda çok zor bir dönem geçirdiğini, aile olarak Covid-19’a yakalandıklarını ve Covid’i atlattıktan sonra bile kendini çok kötü hissettiğini ve tekrardan doktora gittiğini belirtti.

Açıklamasının devamında “Doktora gittiğimde belli tahliller sonrası böbrek yetmezliği şüphesi ile karşı karşıya kaldım. Ama tam teşhis koyulamiyordu bu yüzden böbreğimden parça alınması gerekiyordu. Ve bunun için hastaneye yatmam gerekiyordu, tam yeni bir maceraya atılmışken böyle bir sağlık sorunuyla karşılaşmak beni derinden sarstı.” sözlerini kullanan Brave, şöyle devam etti:

“Hastanede 10 gün yatmak zorunda kaldım. Böbreğimden parça teşhis koyulmak için alınmıştı ve bugün sonucum çıktı.Çok şükür ki böbrek yetmezliğim yok bobregimde hasar oluşmuş ilaç tedavisi ile geçebiliyormuş.”

Brave: “Son 4 aydır en mutlu günüm bugün”

Yönetim ekibi ve takım arkadaşlarına bu süreçte kendisine her konuda destek oldukları için teşekkür eden başarılı oyuncu, takım arkadaşları ile gurur duyduğunu ve son dört aydır en mutlu gününün 9 Temmuz günü olduğunu dile getirdi.

Buraya tıklayarak oyuncu tarafından yapılan açıklamaya ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Riot Games sunucuları çöktü! VFŞL 2021 Yaz Mevsimi 5.Haftada da sekteye uğradı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor