Connect with us

Espor

Surreal Esports oyuncusu Alfajer, Fnatic VALORANT takımına transfer oldu

Genç oyuncu Alfajer, kariyerine Fnatic VALORANT takımında mücadele ederek devam edecek.

Surreal Esports oyuncusu Alfajer, Fnatic VALORANT takımına transfer oldu

VRL 2022 Turkey: Birlik Aşama 1’de takımı Surreal Esports ile birlikte şampiyonluğa ulaşması ve Playoff sürecinin en değerli oyuncusu olması ile adından sıkça söz ettiren Emir Ali “Alfajer” Bedel’in yeni takımı belli oldu. Yapılan duyurulara göre Bedel, artık Fnatic forması giyecek.

9 Mayıs Pazartesi gününün öğle saatlerinde yapılan açıklamalara göre Emir Ali “Alfajer” Bedel, Fnatic VALORANT takımına Enzo “Enzo” Mestari ile birlikte katılan yeni isim oldu.

Genç oyuncu Surreal Esports’a veda etti

16 yaşındaki genç oyuncu yeni takımını İngilizce olarak “Sonunda kariyerimin bir sonraki büyük adımını açıklamamın zamanı geldi! @FNATIC ailesine katılıyorum! @e_Surreal’e teşekkür ederim, ekiple çalışmak harikaydı ama ben yeni maceram için hazırım” sözleri ile duyururken, eski takımına duygusal bir şekilde veda etti.

Surreal Esports’a veda konuşmasına “1.5 yıl kadar önce aranıza katıldığımda, bana göstereceğiniz sevginin böylesine büyük ve samimi olacağını düşünemezdim. Beni aileden biri olarak gördünüz, hep sahiplendiniz. En zor anlarımda elimden tutup, beni ayağa kaldırdınız.” sözlerini kullanarak başlayan oyuncu, şöyle devam etti:

“Ben de her zaman en iyisini yapmak için çabaladım, Mart ayında kazandığımız şampiyonluğu hayatımın sonuna dek en güzel hatıralarımdan biri olarak kalbimde taşıyacağım. Bugün, aranızdan ayrılıyorum. Surreal maceram boyunca yanımda olan takım koçumuz @Afr0nfire ve takım arkadaşlarım @masicVAL, @Jlerst, @jeyj7yvl, @RieNsfps kulübümüzün sahibi olan @Tugayygok ve Menajerimiz @FatihKinacii teşekkür ediyorum.”

“Alfajer, büyük miktarda ateş gücü ve saf yeteneği olan heyecan verici bir oyuncu”

Transferin duyurulmasının ardından yapılan açıklamada Fnatic VALORANT takımının koçu Jacob “Mini” Harris temsilcimiz Alfajer hakkındaki düşüncelerini şu sözler ile paylaştı:

“Alfajer, büyük miktarda ateş gücü ve saf yeteneği olan heyecan verici bir oyuncu. Yıldız oyuncularımızdan biri olmak için fazlasıyla yeterli olduğuna inanıyoruz, ancak çok genç bir oyuncu olduğu için bu geçişi kolaylaştıracağımızdan emin olacağız. Fnatic’te uzun vadeli başarı için iyiye işaret eden ajan havuzunda bolca esnekliğe sahip. Valorant’ta gördüğümüz hızlı meta değişikliklere uyum sağlayabilmek istiyoruz ve bu yönün sadece devam etmesini bekliyoruz.”

Fnatic VALORANT takımı kadrosu

  • Jake “Boaster” Howlett
  • James “Mistic” Orfila
  • Nikita “Derke” Sirmitev
  • Enzo “Enzo” Mestari
  • Emir Ali “Alfajer ” Beder
  • Tom “otom” Hart (Yedek)

İlginizi Çekebilir:

VCT 2022: EMEA Stage 2 Challengers grupları belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor