Connect with us

Espor

Surreal Esports PUBG Mobile takımına yeni analist!

Surreal Esports PUBG Mobile kadrosuna yeni bir analist kattı!

Surreal Esports VALORANT takımında 3 kişi ile yollar ayrıldı

Pek çok farklı espor dalındaki başarıları ile kendini kanıtlamış, Türkiye ve Avrupa sahnesinde adından söz ettirmeyi başarmış Surreal Esports yaptığı yeni transferler ile kadrosunu güçlendirmeyi sürdürüyor. Başarılı ekip Surreal Esports‘un bu seferki transferi ise PUBG Mobile tarafında gerçekleşti.

Pek çok ulusal ve uluslararası turnuvada yer alan Surreal Esports PUBG Mobile ekibi 2021 yılında bu turnuvalardan toplamda 17.000$ üzerinde gelir sağlarken 2022 yılında ise 11.000$’a ulaşmış durumda. Bu başarılarını sürdürmek ve daha da ileriye gitmek isteyen Surreal Esports, PUBG Mobile takımını teknik kadroya yeni bir isim ile güçlendirdi. Analist pozisyonu için yapılan bu transferde takıma katılan isim ise Bilal Berk “Niclas” Ünalan oldu. Daha önceki başarıları ile PUBG Mobile sahnesinde tanınan Bilal Berk “Niclas” Ünalan‘ın transferi Surreal Esports resmi hesaplarından “TAKTİK MAKTİK YOK BAM BAM BAM!” ifadesi ile paylaşıldı.

Paylaşımın altındaki yorumlar kısmında ise Surreal Esports ve PUBG Mobile hayranları başarılı analistin transferi konusundaki sevinçlerini dile getirdi. Buna ek olarak kadroya eklenen Bilal Berk “Niclas” Ünalan ise duygularını ve düşüncelerini kendi hesapları üzerinden yaptığı paylaşım ile belirtti.

#3 Protality Season 4

#13 G-Loot Season 5 Super Week

#5 PCS6 MEA Regional Playoff

Benim için 2022 yılının ilk yarısının özeti kısaca böyleydi. İleride bu hikaye nasıl devam eder bilmiyorum ama yeni ve çok daha büyük bir hikayenin başlama zamanı geldi. joined @e_surreal 🙂

@niclasPUBG

Surreal Esports’u ve Bilal Berk “Niclas” Ünalan’ı bu transfer dolayısıyla tebrik eder, tarafların başarılarını dileriz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor