Connect with us

Espor

Surreal Esports VALORANT oyuncuları yeni takımlarını arıyor

Son zamanlarda dikkat çeken takımlardan Surreal Esports, kadrosundaki gelişme ile gündemde!

Surreal Esports VALORANT oyuncuları yeni takımlarını arıyor

VCT 2022: EMEA Challengers Yükselme turnuvası kapsamında verdiği mücadele ile adından sık sık söz ettiren Surreal Esports VALORANT takımı, aldıkları karar ile birlikte gündeme oturdu.

11 Nisan Pazartesi gününün akşam saatlerinde takımın oyuncularından Alfajer, Masic, Jlerst ile birlikte koç afr0nfire, Twitter hesapları üzerinden yaptıkları paylaşım ile Surreal Esports ile sözleşmelerinin devam ettiğini fakat takımdan aldıkları izin doğrultusunda yeni teklifleri değerlendirebildiklerini duyurdu.

Yapılan duyuruda adı geçmeyen kaptan jeyj7y ile RieNs ise ayrı ayrı olarak Surreal Esports ile sözleşmelerinin devam ettiğini fakat takımdan aldıkları izin doğrultusunda yeni teklifleri değerlendirebildiklerine dair paylaşımlarda bulundu.

Surreal Esports VALORANT takımı hakkında açıklama gecikmedi

Oyuncuların paylaşımlardan birkaç saat sonra takım sosyal medya hesapları üzerinden resmi bir açıklama yayınladı. VCT 2022: EMEA Challengers Yükselme turnuvası ardından takımda IGL rolünü üstlenen jeyj7y’nin takım yönetimine giderek yeni teklifleri değerlendirmek istediği belirtilirken, bir diğer oyuncu RieNs’in ise kişisel hayatı ile ilgili farklı planları olduğu belirtildi.

Açıklamanın devamında “VLR: Birlik başlangıcına bu kadar kısa süre kalması nedeniyle, devam etmek isteyen 3 oyuncumuza eşlik edebilecek +2 transfer gerçekleştirmek konusunda zorluk çekeceğimizi ve dolayısıyla oyuncularımızı gelecekleri konusunda zora sokabileceğimizi düşündük.” sözleri yer alırken, yönetimin uzun bir değerlendirmenin ardından hem oyuncuların bireysel gelişimini sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmeleri, hem de kariyerlerinde çok daha yüksek yerlere gelebilecekleri yeni bir yuva bulmaları adına, gelecek takım tekliflerini değerlendirebilmeleri konusunda anlaştıkları ifade edildi.

“Her bir oyuncumuza canı gönülden teşekkür ediyoruz”

Takım kadrosundaki önemli gelişmenin paylaşıldığı açıklama şu sözler ile sonlandı:

“Surreal’ın ismini ve ülkemizin bayrağını başarıyla bu seviyeye taşıdıkları için her bir oyuncumuza canı gönülden teşekkür ediyoruz. Umuyoruz ki yakın zaman içerisinde, kendilerini ait hissedebilecekleri ve daha nice başarılar ile bizleri gururlandırabilecekleri yeni takımlarında kariyerlerini sürdüreceklerdir. Bütün taraftarlarımıza ve destekçilerimize bu harika yolculuk için sonsuz teşekkür ederiz. Surreal olarak ülkemizin genç yeteneklerini keşfedeceğimiz ve yukarıya taşıyacağımız yeni bir kadro ile çok yakında karşınızda olacağız.”

Surreal Esports VALORANT takımı bünyesinde yaşanan bu durum hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüzbinlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VCT 2022 Aşama 1 Masters Reykjavik’de ilk Covid vakası tespit edildi

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor