Connect with us

Espor

T1 CEO’su takıma yönelik gelen tehdit ve saldırılara yanıt verdi

Faker hayranları tarafından yapılan nefret söylemlerine CEO’dan resmi yanıt geldi.

T1 CEO

League of Legends arenasının en başarılı takımları arasında olan T1 CEO’su Faker’ın yedeğe alınmasının ardından yapılan saldırılara yanıt verdi.

League of Legends, hatta belki de tüm espor dünyasının en tanınan oyuncuları arasında kendine yer bulan Lee Sang-hyeok yada onu daha çok tanıdığımız adı ile Faker son zamanlarda eski performansından biraz uzak olsa da o hala yaşayan bir efsane. Bir süreliğine yedek kulübesine alınan oyuncunun bu durumu hakkında ise hayranları biraz kızmış gibi görünüyor. Öyle ki bu kızgınlık görünüşe göre takıma yönelik tehdit ve hakaretlere kadar varmış durumda.


T1 CEO’su da bu tehdit ve hakaretlere takımın resmi Twitter hesabı üzerinden yanıt verdi. Profesyoneller tarafından verilmiş kararı eleştiren bazı taraftarların sınırı aştığını belirten CEO ”çizgiyi aşan bu sanal saldırılar devam ederse bunları sonlandırmak için yasal yollara başvuracağız” dedi. Oyuncular, antrenör ve takıma yönelik saldırılar bu açıklama sonrasında sona erecek mi hep birlikte göreceğiz.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor