Connect with us

Espor

T1 Faker: “Geri döndüm.”

Efsanevi oyuncu Faker yoluna T1 ile devam ediyor!

T1 Faker: "Geri döndüm."

Tüm kariyeri boyunca Koreli espor organizasyonu T1 takımının oyuncularından ve dünyanın en çok tanınan esporcularından biri olan Lee “Faker” Sang-hyeok, yaptığı son açıklama ile kariyeri hakkında aldığı yeni kararı açıkladı.

19 Kasım Cuma gününün öğle saatlerinde T1 takımının resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre efsaneleşmiş orta koridor oyuncusu 2013 yılından beri oyuncusu olduğu T1 takımı ile sözleşmesini uzatmaya karar verdi.

“Faker’ın T1 ile yeniden anlaşmayı seçmesinden onur duyduk”

Oyunun aldığı bu karar takımın sosyal medya hesaplarından “Aşağıdaki açıklama bugün Lee “Faker” Sang-hyeok tarafından, Güney Kore, Seul’de bulunan T1 Entertainment & Sports (T1) CEO’su Joseph P. Marsh aracılığıyla, gelecekteki kariyeriyle ve planlarıyla ilgili sorulara yanıt olarak yayınlandı: ‘Geri döndüm.'” sözleri ile duyuruldu.

Kariyerinde birden fazla dünya şampiyonluğuna sahip 25 yaşındaki oyuncu hakkında paylaştığı Tweet’te T1 takımının CEO’su Joe Marsh, “Faker’in T1 ile yeniden anlaşmayı seçmesinden onur duyduk.” sözleri ile başladığı açıklamasına “Bu son birkaç gün, Faker ve ekibiyle uykusuz geceler ve uzun sohbetlerle geçti. Bu yolculuğa birlikte devam edeceğimiz için heyecanlıyım.” şeklinde devam etti.


İlginizi Çekebilir:

FunPlus Phoenix, Nuguri ile yollarını ayırdı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor