Connect with us

Espor

LCK takımlarından KT Rolster, Cuzz ve Aiming transferlerini duyurdu

KT Rolster yeni sezona iddialı bir kadro ile başlamak istiyor

KT Rolster

Kore ligi LCK’in en köklü takımlarından biri olan KT Rolster, önümüzdeki mevsim için iki önemli transfer yaptı. Geçtiğimiz günlerde T1‘dan ayrılan 22 yaşındaki ormancı Cuzz‘ı kadrosuna dahil etti. Ayrıca son iki sezonu LPL takımlarından Bilibili Gaming bünyesinde geçiren alt koridor oyuncusu Aiming, eski takımı KT Rolster’a geri döndü.

Her iki oyuncuyla da iki yıllık sözleşme imzalayan KT Rolster, eski parlak günlerine dönmeyi umuyor. Doran, Zzus, Ucal, Blank ve Dove ile yollarını ayırma kararı alan KT ekibi kadroyu yeni baştan kuruyor. Üst koridor, orta koridor ve destek rollerine önemli transferler yapması beklenen KT Rolster, LCK’de yalnızca playoff’lara kalabilecek değil, Damwon KIA, GEN ve T1 ile yarışabilecek kapasitede bir beşli oluşturmak istiyor.

En son 2018 yılının yaz mevsiminde Deft-Mata-Smeb ve pawN’lı kadrosuyla şampiyon olmayı başaran KT ekibi o tarihten sonra bir türlü dengeyi oturtamadı. Ligde mevsim finallerine dahi kalamayan bir takım haline gelen KT, taraftarlarını eski günlerdeki gibi mutlu etmek istiyor.  LCK 2021 Yaz Mevsimi’nde normal sezonu 7G 11M ile bitiren KT Rolster mevsim finallerine kalmayı başaramamıştı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor