Connect with us

Taktik Savaşları

Taktik Savaşları’nda 2020’de bizleri neler bekliyor?

Taktik Savaşları 2020 ile birlikte yepyeni özelliklere merhaba demeye hazırlanıyor.

Taktik Savaşları 2020 ile birlikte yepyeni özelliklere merhaba demeye hazırlanıyor. Kısa bir süre önce Riot Games tarafından yapılan açıklamada TFT Mobile ne zaman çıkacak sorusunun cevabı sonunda net bir şekilde verildi. Riot Games’in bu oyun için işaret ettiği tarih Mart 2020.

League of Legends Türkiye’nin resmi YouTube kanalı üzerinden “Bir sonraki setin teması ve oyunun mobil cihazlardaki çıkış tarihi de dahil olmak üzere, Teamfight Tactics’i gelecekte nelerin beklediğini öğrenin.” açıklaması ile paylaşılan videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

TFT Mobil ne zaman çıkacak sorusunun cevap bulduğu bu videoda aynı zamanda Set’ler hakkında da bilgi verildi. Bildiğiniz üzere uzun sayılabilecek bir süre önce oyuna Set 2 şampiyonları eklenmişti. Birçok yeni şampiyonun karşımıza çıktığı bu sistemde epey detaylı bir oyun bizlerle olmuştu. Verilen bilgilere göre şimdi de Set 3 için çalışmalar yapılıyor.

Taktik Savaşları yakın dönemde alacağı güncellemeler ile Set 2 konusunda biraz daha detayı bünyesinde barındıracak gibi görünüyor. “TFT ekibi Taktik Savaşları Set 3 çalışmalarına şimdiden başlamış. Görüşüne göre TFT, 3. sezonunda oyunculara dünya dışı bir deneyim yaşatmayı amaçlamakta. Yayınlanan videoda Kod Adı, Yıldız, Uzay Serüveni ve Nabız kelimelerine dikkat çekilirken, Fiora, Lulu, Jinx ve Shen‘i tekrardan oyunda göreceğimizin sinyalleri verildi.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Taktik Savaşları