Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

TCL, yeni CS:GO turnuva serisi TCL Open Series’i duyurdu

.@turkishcl, yeni CS:GO turnuva serisi TCL Open Series’i duyurdu

FACEIT üzerinden operasyonlarını sürdüren bir organizasyon olan TCL, geçtiğimiz hafta abonelere özel 1vs1 turnuva serisini bir ay sonra sonlandıracağını açıklamıştı. TCL, aradan çok geçmeden herkesin ücretsiz bir şekilde katılabileceği turnuvalar içerecek olan yeni serisi TCL Open Series’i duyurdu.

TCL Open Series, 28 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek olan bir 5vs5 CS:GO turnuvasıyla başlayacak. Open Series kapsamında ne kadar sık turnuva düzenleneceği ve bu turnuvaların formatlarının nasıl olacağıyla ilgiliyse henüz herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

28 Kasım Cumartesi günü 19.30’da oynanmaya başlanıp aynı gün içerisinde tamamlanacak olan TCL Open Series 5vs5 #1’in kayıtları şu anda açık ve maçların başlangıcına kadar devam edecek. Tekli eliminasyon formatındaki turnuvaya, FACEIT üzerinden takımınızı oluşturduktan sonra seviyeniz fark etmeksizin ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Turnuvanın ödül havuzuysa 15.000 FACEIT puanı.

FACEIT üzerindeki “TCL – Türk CS:GO Topluluğu” klanıyla her gün yüzlerce lobiye ev sahipliği yaparak binlerce Türk CS:GO oyuncusunun birlikte FACEIT maçları oynamasını sağlayan TCL, bakalım gelecekte nasıl projelerle karşımıza çıkacak.

TCL OPEN SERIES 5vs5 #1 turnuvasına katılmak için: https://tcl.gg/open-1

TCL – Türk CS:GO Topluluğuna katılmak için: https://tcl.gg/davet

Turnuva veya toplulukla ilgili destek almak için: https://tcl.gg/discord

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive