Connect with us

Espor

Team Kendine Müzisyen Twitch Rivals x Riot Games Summer Rumble şampiyonu!

Team @KendineMuzisyen bayrakları astırdı! Tebrikler!

Team Kendine Müzisyen Twitch Rivals x Riot Games Summer Rumble şampiyonu!

Geçtiğimiz günlerde sizlere Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak’ın 3 farklı takımın kaptanlığını üstlenerek ülkemizi Twitch Rivals x Riot Games Summer Rumble etkinliğinde Team Kendine Müzisyen olarak temsil ettiğini duyurmuştuk.

Dün gelen TFT şampiyonluğunun ardından bugün yani 24 Haziran Perşembe günü VALORANT takımı turnuvayı ikinci sırada, League Of Legends takımı ise turnuvayı 7.sırada bitirdi ve genel toplamda Team Kendine Müzisyen Twitch Rivals x Riot Games Summer Rumble etkinliğinin şampiyonu olarak bayrakları astırdı.

Etkinliğin ardından yayıncı ve aynı zamanda turnuvaya League Of Legends takımında katılan LinusTheAfro “Türkiye Milli Takımı gibi ucu ucuna hesaplayarak 1. olduk. Katkımız olduysa ne mutlu. Destekleyen herkese çok teşekkürler” sözlerinin yer aldığı bir açıklama yaparken, Riot Games Ülke Müdürü Erdinç İyikul, “Bayrağımızı tüm Riot Games dünyasına astık! Tebrikler @KendineMuzisyen ve arkadaşları!” dedi.

VALORANT takımında mücadele eden Ferit “wtcN” Karakaya ise Twitter hesabı üzerinden kendilerini destekleyen herkese teşekkür ederken, “Asalım bayrakları” dedi.


İlginizi Çekebilir:

Oyunseverlere müjde, 2021 Steam yaz indirimleri bugün itibarıyla başladı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor