Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Temsilcimiz SANGAL Esports, DreamHack Open Kapalı Elemeleri’nde!

SANGAL Esports, DreamHack Open Açık Elemeleri’nde, Hollanda’lı ekip Budapest Five karşısında elde ettiği galibiyetler ile adını Kapalı Elemeler’e yazdırdı.

https://twitter.com/sangalgg/status/1330193577914281985?s=20

Başarılı temsilcimiz, Açık Elemelerin ilk gününde yakaladığı galibiyet serisi ile Hollanda ekibi Budapest Five ile çeyrek final oynamaya hak kazanmıştı. BO3 formatında oynanan çeyrek finallerde SANGAL Esports, seriyi 3. haritaya taşımadan, ilk 2 haritada sonlandırdı. Serinin ilk maçı, temsilcimizin seçtiği Inferno haritasında oynandı. Henüz ilk yarının başlarında kendi oyununu net bir şekilde ortaya koyamayan başarılı temsilcimiz, kısa sürede toparlandı ve maça ortak oldu. Arada fire verdiği 3 round’u göz ardı edersek, temsilcimiz 12 round boyunca süren iddialı bir seri yakaladı. Rakibine karşı kurduğu üstünlüğü maç boyunca koruyan SANGAL Esports, 16-11’lik skor ile ilk haritanın kazananı oldu. Maç boyunca toplamda 24 frag toplamayı başaran Ahmet “paz” Karahoca, ilk haritanın dikkat çeken oyuncuları arasında yer aldı.

Serinin ikinci maçı Hollanda’lı ekip Budapest Five’ın seçtiği Mirage haritasında oynandı. Maçın başından itibaren rakibi karşısında oyununu başarılı bir şekilde oynayan SANGAL Esports, galibiyet yolunda zorluk çekmedi. İlk yarıyı Hollanda’lı rakibine karşı 13-2’lik ezici bir farkla önde kapatan temsilcimiz, ikinci yarıda kaybettiği 4 round’un ardından yakaladığı 3 round’luk seri ile maçı 16-7 kazandı. Temsilcimiz, ilk maçın aksine maç boyunca tek bir oyuncumuzun ön planda olmadığı, bütün bir takımın dengeli bir şekilde katkı sağladığı başarılı bir maç oynadı.

SANGAL Esports’un Kapalı Elemeler’de eşleşeceği takımlar, gün içerisinde oynanan maçların sonucunda belirlenecek. Kapalı Elemeler’de mücadele edecek olan 4 takımdan sadece 1 tanesi DreamHack Open Aralık turnuvasında oynamaya hak kazanacak. Turnuvadaki eşleşmeleri takip etmek ve istatistikler hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive