Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

TESFED Ankara ‘E-Spor CS:GO Şampiyonası” kayıtları devam ediyor!

Ödülleri ile ilgi çeken turnuvayı kaçırmayın!

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile TESFED Ankara Temsilciliği tarafından düzenlenen e-spor tutkunlarını online olarak bir araya getirecek ‘E-Spor CS:GO Şampiyonası’nın kayıtları devam ediyor.

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile TESFED Ankara Temsilciliği; e-spor severlerin online olarak katılım göstereceği bir e-spor şampiyonasına imza atıyor. 15-16 Ağustos 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek ve ödül sponsorluğunu oyunkolik firmasının yapacağı ‘E-Spor Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) Şampiyonası, e-spor lisansına sahip 16 yaş üzerindeki e-spor tutkunlarının katılımına açık olacak.

NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

Turnuvaya bu adres üzerinden kayıt olabilirsiniz;

https://www.faceit.com/en/championship/6a4557bd-dbaa-4d2f-8427-35a29bf65b0c/E-SPOR%20CS:GO%20SAMPIYONASI/teams

 

Başvuru yapan ilk 128 takım ile sınırlı olacak şampiyonanın kayıtları, 20 Temmuz 2020 tarihinde başlayacak 15 Ağustos 2020 tarihinde saat 21:00 itibariyle sona erecek. Online ortamda yapılacak tüm müsabakaların ön elemeleri ve çeyrek final müsabakaları 15 Ağustos 2020 Cumartesi günü tek maç (Bo1)16 Ağustos 2020 Pazar günü yapılacak yarı final karşılaşmaları üç maç (Bo3), üçüncülük karşılaşması ve final karşılaşmaları ise 5 maç (Bo5) şeklinde yapılacak ve twitch.tv/tesfedankara kanalı üzerinden canlı yayınlanacak.

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile TESFED Ankara Temsilciliği tarafından düzenlenen e-spor tutkunlarını online olarak bir araya getirecek ‘E-Spor CS:GO Şampiyonası’nın kayıtları devam ediyor.

E-Spor Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) Şampiyonası’nda; ilk üç dereceye giren takımın sporcuları için Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde Kupa, Madalya ve Ödül Teslimi Töreni yapılacak. İlk üç dereceye giren e-spor takımlarına Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından verilecek şampiyonluk kupası ve birincilik, ikincilik, üçüncülük madalyalarının yanı sıra ayrıca şampiyonanın ödül sponsoru oyunkolik tarafından ilk üç takıma yaklaşık 10 bin TL değerinde oyuncu ekipmanı ödül olarak verilecek.

 

 

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive