Connect with us

Oyun

The Day Before’un çıkış tarihi 2023 yılına ertelendi

Ertelenen oyunlar kervanına The Day Before da katıldı

The Day Before'un çıkış tarihi ertelendi

Fntastic tarafından geliştirilen hayatta kalma- macera oyunu The Day Before’un çıkış tarihi 2023 yılına sarkıtıldı. Böylelikle açık dünyası ve Last of Us benzeri teması ile oyuncuların ilgisini çeken The Day Before da ertelenen oyunlar kervanına katılmış oldu. Yapılan açıklamaya göre merakla beklenen oyun 1 Mart 2023 tarihinde piyasaya sürülecek.

Dünya çapında yaşanan pandemiden sonra Amerika’daki zorlu yaşam koşullarında enfekte olanlar ile hayatta kalanlar arasındaki savaşı konu edinecek The Day Before bazı yönleriyle The Division’a benzetiliyor. Fntastic şirketi oyunun ertelenmesinin sebebini The Day Before’un Unreal Engine 5 motorunda geliştirilmeye başlanması olarak açıkladı.

Fntastic ve Mytona tarafından yapılan ortak açıklama şu şekilde:

”Milyonlarca insan The Day Before’u istek listesine ekledi ve bu da TDB’yi yılın en çok beklenen oyunlarından biri yaptı. Karşı karşıya olduğumuz büyük sorumluluğu anlayarak ve hissederek, kalplerimizdeki sonsuz minnet duygusuyla, The Day Before’un Unreal Engine 5 motoruna geçtiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Daha gelişmiş ve uyarlı hale getirilmiş bir motora geçiş yapmak The Day Before’un oynanışını çok daha fantastik hale getirecek.

Bu bağlamda, The Day Before’un yeni çıkış tarihinin 1 Mart 2023 olduğunu bildirmek isteriz.”

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun