Connect with us

Oyun

Thymesia’nın çıkış tarihi 2022 yılına ertelendi

Ertelenen oyunlar kervanına Thymesia da katıldı

Thymesia'nın çıkış tarihi 2022 yılına ertelendi

OverBorder Studio tarafından geliştirilen aksiyon-rol yapma oyunu Thymesia‘nın çıkış tarihi 2022 yılına ertelendi. Oyunun yayıncısı Team17 tarafından yapılan açıklamada 7 Aralık 2021 tarihinde piyasaya sürülmesi beklenen Thymesia üzerinde son dokunuşları yapmak için biraz zaman gerektiği belirtildi.

”Yayıncımız Team17 ile birlikte, Thymesia’nın çıkışını 2022’ye ertelemek için zor bir karar vermiştik. Topluluk olarak desteğiniz konusunda harikasınız ve bu kararın birçokları için bir hayal kırıklığı olacağını biliyoruz. Ancak hedefimiz Thymesia’yı mümkün olan en iyi durumda çıkarmak ve bunu yapmak için son rötuşlar üzerinde çalışmak amacıyla biraz daha zamana ihtiyacımız var.

Oyun geliştiricileri olarak gurur duyduğumuz bir şey ortaya koymak bizim için önemlidir ve gelecek yıl Thymesia tamamen hazır olduğunda sizlere sunacağımız deneyimin keyfini çıkarmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Anlayışınız ve devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz! ”

Corvus‘ kod adıyla bilinen bir karakteri yöneteceğimiz Thymesia’da detaylı ve karışık bir silah sistemi bulunacak. Ayrıca dövüş mekanikleriyle öne çıkması beklenen oyunda odak nokta diğer souls-like oyunlarında olduğu gibi dodge mekaniği üzerine olacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun