Connect with us

LoL

True Damage Ekko’nun sesi rapçi Beta Berk Bayındır hayatını kaybetti

Sevilen rapçi Beta Berk Bayındır’dan kötü haber geldi.

True Damage Ekko'nun sesi rapçi Beta Berk Bayındır hayatını kaybetti

Riot Games’in K/DA grubunun ardından 2019 yılında hayata geçirdiği müzik grubu True Damage’de yer alan League of Legends şampiyonu Ekko’nun kostümü True Damage Ekko’nun Türkçe versiyonunu seslendiren rapçi Beta Berk Bayındır’dan üzen haber geldi.

25 Nisan Pazartesi gününün sabah saatlerinde ortaya çıkan haberlere göre 32 yaşındaki rapçi Beta Berk Bayındır, İstanbul Kağıthane’de bulunan 8. kattaki dairesinin camından henüz belirlenemeyen bir sebep ile düşerek hayatını kaybetti.

2019 yılının son aylarında oyuna eklenen True Damage Ekko kostümünü seslendirmesi ve ardından yayınlanan eğlenceli kamera arkası videosu ile League of Legends oyuncularının gündeme gelen Bayındır hakkında pek çok mesaj yayınlandı.

League of Legends Türkiye’den Beta Berk Bayındır mesajı

Resmi League of Legends Türkiye hesabı üzerinden yapılan paylaşımda “Bugün sesiyle True Damage Ekko’ya hayat veren Berk Bayındır’ın acı haberi ile sarsıldık.
Ritmi, sesi ve hatırası Vadi’de de bizimle yaşamaya devam edecek. Tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.” sözlerine yer verirken, Riot Games Türkiye Müdür Erdinç İyikul, paylaştığı Tweet’te “Çok zamansız bir kayıp, çok üzücü.” dedi.

Bayındır’ın True Damage Ekko’nun Türkçe versiyonunu seslendirdiği anları aşağıda görebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Türkiye: Coca-Cola Birlik 2. Split detayları paylaşıldı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL