Connect with us

LoL

TSM, Bjergsen’in ardından orta koridoru PowerOfEvil ile doldurmaya hazırlanıyor!

TSM’in yeni orta koridoru PowerOfEvil olabilir!

powerofevil

Kuzey Amerika League of Legends sahnesinin köklü takımlarından TSM, Bjergsen‘in ayrılığının ardından orta koridoru PowerOfEvil ile doldurmaya hazırlanıyor!

Kuzey Amerika ligi LCS’te oynayan en iyi orta koridorlardan biri olan PowerOfEvil, Jacob Wolf‘un haberine göre TSM’e gitmeye hazırlanıyor!

Takımın eski efsane orta koridoru Bjergsen geçtiğimiz günlerde profesyonel oyunculuktan emekli olma kararını açıklamıştı. O günden beri merak konusu olan TSM’in yeni orta koridor arayışı son bulmuşa benziyor. Bjergsen’den boşalan orta koridor rolü bundan sonra Alman orta koridora emanet olabilir!

“Kaynaklar: 16 Kasım’da serbest oyuncu statüsüne düştükten sonra POE, TSM’in yeni orta koridoru olarak sözleşme imzalayacak.

POE, TSM’i orta koridor piyasasında agresif olan Evil Geniuses‘a tercih etti.”

Geçtiğimiz günlerde FlyQuest, ormancı Santorin ve orta koridor POE’ye takım tekliflerini değerlendirmeleri için fırsat tanımıştı. Görünüşe göre POE bu zaman dilimini iyi değerlendirmiş!

Genel olarak orta koridorlara baktığımız zaman POE’nin TSM için en iyi adaylardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Bjergsen ile yakın seviyede bir oyun oynayan Alman orta koridor takım için asla bir kadro düşüklüğüne sebebiyet vermeyecektir. Hatta uyumlu bir kadro kurulduğu taktirde çok daha güçlü bir TSM izleyebiliriz!

BANUCUP 2020 yarı final karşılaşmaları başlıyor!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL