Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

twist Ninjas in Pyjamas’a yaradı!

Ninjas in Pyjamas yeniden doğmuş gibi!

Geçtiğimiz günlerde efsanevi oyuncu Christopher “GeT_RiGhT” Alesund ile yollarını ayıran ve bir dönemin sona erdiği Ninjas in Pyjamas, tecrübeli oyuncuya veda ederek oyuncunun akıl almaz istatistiklerini de sosyal medya üzerinden paylaşmıştı.

Yaklaşık 7 yıl süren GeT_RiGhT ve NiP birlikteliği üzücü bir şekilde sonlanırken, izleyiciler ise efsanevi Patrik “f0rest” Lindberg ve GeT_RiGhT  ikilisini son defa yan yana izlediklerinden bihaberdi.

Her sonun yeni bir başlangıç olduğu düşünülerek İsveç’te birçok takımda oynamış olan ve yolu sürekli fnatic ile kesişen tecrübeli isim Simon “twist” Eliasson ,GeT_RiGhT ayrılığının ardından Ninjas in Pyjamas kadrosuna dahil edilmişti.

Yeni kadrosu ile izleyici karşısına çıkan NiP, DreamHack Masters Malmö‘de ilk karşılaşmasında temsilcimiz Özgür “woxic” Eker’li mousesports karşısındaydı. Karşılaşmadan 16-9 ile galip gelen İsveç ekibi, oldukça kararlı bir görüntü çizdi ve birçok taraftar Ninjaların son zamanlarda izlediği en iyi performansı olduğunu dile getirdi. Turnuvanın ikinci gününde ise B grubunun kazananlar maçında Grayhound karşısında olan ekip, BO3 formatında oynanan seride Mirage’de 16-14 ve Overpass’te 16-8‘lik skorlar ile Avustralya ekibini mağlup etmeyi başardı ve play-off biletini kaptı.

twist‘in takıma katılması ile adeta yeniden doğan İsveç temsilcisi, bugün ise kadrosunu yıldız AWP oyuncusu Ladislav “GuardiaN” Kovács ile güçlendiren Natus Vincere‘in rakibi olacak. Karşılaşmanın galibi adını yarı finale yazdırırken, mağlup olan taraf ise çeyrek final biletini kapacak.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive