Connect with us

Twitch

Twitch isim değiştirme nasıl yapılır? Kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Yeni Twitch kullanıcılarının genellikle sorduğu soruya cevap veriyoruz.

Twitch isim değiştirme nasıl yapılır? Kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Oyun yayın platformu olan Twitch son yıllardaki atılımları ile birlikte oyun etiketinden sıyrılıp bir canlı yayın platformuna dönüştü ve kullanıcı sayısını da doğal olarak arttırdı. Biz de platforma yeni kayıt olan, Twitch isim değiştirme ve kullanıcı adı değiştirme gibi sorulara dair küçük bir rehber hazırladık.

Twitch isim değiştirme ve kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır?

Platform üzerinde kayıt olurken aldığınız ismi ve kullanıcı adını değiştirmek oldukça kolay. Twitch.tv adresinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra, sayfanın sağ üst kısmında bulunan profil fotoğrafınıza tıklayıp “ayarlar” sekmesine giriş yapıyorsunuz.

Karşınıza direkt açık olarak gelen “profil” sekmesindeki “profil ayarları” altında kullanıcı adınızı, görünen adınızı ve biyografinizi düzenleyebilirsiniz.

Görünen adınızı her zaman değiştirme hakkınıza sahipsiniz fakat Twitch kullanıcı adınızı 60 günde sadece bir kere değiştirebilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var. Ayrıca kullanıcı adınızı değiştirdikten sonra gelen 6 ay boyunca eski kullanıcı adınızı saklanarak başka kişilere verilmiyor.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Savaş Kamerası geri dönüyor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch