Connect with us

Espor

Twitch Prime’ı olanlara müjde! Ücretsiz PUBG Kovboy seti sizleri bekliyor

Twitch Prime’a sahip herkes ücretsiz PUBG kostümüne sahip olacak.

Twitch Prime her geçen gün üyelerine yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu sefer, PUBG Kovboy seti ve diğer fırsatlar sizleri bekliyor.

17 Kasım’a kadar, Amazon/Twitch Prime hesabı olan herkes , PlayerUnknown’ın Battlegrounds’ın PC versiyonu için ücretsiz kovboy temalı ganimeti alabilir. Bu ücretsiz kostümü almak için hiç bir ekstra işlem yapmanıza gerek yok. Twitch Prime üyesi olmanız yeterli olacak.

 

Devasa bir oyuncu kitlesine sahip olan PUBG’nin bu kostümleri şimdiden büyük ilgi görmüş durumda. Twitch Prime’ın verdiği hediyeler arasında PUBG ve Fortnite’ın ücretsiz kostümleri en çok ilgi gören ürünler arasında bulunuyor.

Hediyemi nasıl alabilirim?

Ücretsiz Prime hediyenizi almak için Twitch’de sağ üst kısımdaki taç işaretine tıklamanız gerekiyor. Bu butona tıkladığınız zaman, mevcutta ücretsiz alabileceğiniz tüm öğeleri gösteren bir menü açılacaktır. Bunların arasından PUBG sandığını bulup seçerek, yeni PUBG ücretsiz kostümünüzün eşyalarını alabilirsiniz.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor