Connect with us

Espor

Twitch Rewind 2018: En iyi anların derlendiği bir video büyük beğeni topladı

YouTube kanalı LiveStreamFails gayrı resmi olarak Twitch Rewind 2018 videosu yayımladı. İçerik kısa zamanda çok fazla izlenme ve beğeni aldı.

Twitch Kadın Yayıncılara Bağış Yapacak!

YouTube’da 600 bin üzeri abonesi olan LiveStreamFails, Twitch Rewind 2018 isimli bir video paylaştı. Kanal 2018’in en iyi anlarını derleyerek paylaştı.

Yıl sonuna doğru 2018’in “Enleri” içerikleri de hızla çıkmaya başladı. Bu içerikleri hazırlayanlardan biri ise YouTube’da 600 bin üzeri aboneye sahip olan LiveStreamFails oldu. Ünlü kanal Twitch Rewind 2018 isimli videosu ile 2018’deki en iyi ve en çok beğenilen anları bir video içerisinde topladı.

Her ne kadar resmi bir içerik olmasa da videoyu izleyenler çok beğendi. Video kısa sürede 400 bin üzeri izlenme ve 14 bin beğeni aldı. Yabancı Streamer’ların yer aldığı videolar içerisinde evlenme teklifinden turnuvalardaki iyi anlara kadar birçok içerik yer alıyor. Bu içerikten sonra Twitch belki seneye bir Rewind videosu hazırlamayı düşünebilir.

Ayrıca espor oyunları ve turnuvaları da video içerisinde dikkat çekiyor. İlk olarak Rocket League oyunundan bir klip gözüküyor. Oyuncu inanılması güç bir gol atarak maça damga vuruyor. Daha sonra CS: GO turnuvasından bir klip geliyor. Astralis ile SK Gaming arasında geçen maçta dupreeh inanılmaz bir clutch atıyor. Hepsi ve daha fazlası videoda.

Videoyu izlemek için tıklayın.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor