Connect with us

VALORANT

Uğur ”SasuKe” Göktaş Galakticos VALORANT takımına transfer oldu

SasuKe artık Galakticos VALORANT takımında!

sasuke galakticos

Eski Futbolist VALORANT oyuncusu Uğur ”SasuKe” Göktaş, oyunculuk kariyerine yeni bir takımla devam edecek. Galakticos Twitter hesabından paylaşılan gönderide bir video ile birlikte SasuKe’nin Galakticos VALORANT takımına transfer olduğu duyuruldu.

2020 yılından beri VALORANT kariyerinde Futbolist takımı ile birlikte büyük başarılara imza atan oyuncu Uğur ”SasuKe” Göktaş, kariyerine Team Galakticos ile devam edecek. Oyunun çıkışından itibaren Futbolist bünyesinde yer alan SasuKe, Galakticos takımına transfer oldu. Transfer haberi bir video ile Galakticos Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı.

https://twitter.com/TeamGalakticos/status/1488963062212214793

SasuKe Galakticos VALORANT Takımında!

Galakticos, transfer haberini şu sözlerle duyurdu:

”VALORANT takımımızın yeni oyuncusu Ufuk “SasuKe” Göktaş’a merhaba diyelim! Mürettebatımıza hoş geldin!”

Açıklamasında #GiveMeSpace ve #GlowLikeTheStars etiketlerini de kullanan Galakticos, Tweet’in devamında ise Futbolist ekibine transfer sürecindeki yaklaşımlarından dolayı teşekkürlerini iletti. Ayrıca Futbolist takımı da Twitter hesabından oyuncuyu uğurladı ve şu sözleri söyledi:

Yeni kariyerinde başarılar! VALORANT takımımızın kazandığı başarıların mimarlarından biri olduğun ve geçen sürede gösterdiğin emek ve gayretler için teşekkür ederiz.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT