Connect with us

Espor

Unknownpros kadın VALORANT takımı ile yollarını ayırdı

Unknownpros kadın VALORANT takımının tüm oyuncuları ile yollarını ayırma kararı aldı.

Unknownpros kadın VALORANT takımı ile yollarını ayırdı

Kadın VALORANT arenasında öne çıkan takımlardan biri olan Unknownpros bünyesinde yaşanan ayrılık haberi ile gündeme geliyor. Yapılan son açıklamalara göre Unknownpros kadın VALORANT takımının tüm oyuncuları ile yollarını ayırma kararı aldı.

Kadroda yer alan Jadeql, No Name, Destina, Sleeveless ve Aurora ile yaşanan bu ayrılık haberi 4 Ocak Çarşamba günü takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile birlikte duyuruldu.

“Güzel bir başarı yakalayıp ellerinden geleni yaptılar”

Unknownpros Kurucusu Taygun Alban bu ayrılık sonrası kadroda emeği geçen herkese teşekkür ederken, “Mücadeleleri ve kattıkları için minnettarız. Yolları açık olur ve en iyi yerlere gelirler umarım.” derken, takımın analisti Berkay Özen ise paylaştığı Tweet’te “Güzel bir başarı yakalayıp ellerinden geleni yaptılar. Yaşattıkları şampiyonluk sevinci için de ayrıca teşekkür ederim. Umarım başarı yakalayabilecek yeni bir yapı içerisinde mücadeleye devam ederler. Hepsine başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Ayrılığın yaşandığı oyuncu kadrosu içerisinde yer alan isimlerden de açıklamalar geldi. Kardelen “Destina” Bağış “Her şey için çok teşekkür ederim. Öncelikle bir abi gibi olduğun için @TaygunAlban 🙏🏼🤍 ve tüm derdimizi çektiğin için @mafinyss 💚 teşekkür ederim. Harika bir süreçti.” sözlerini, Beril “No Name” Özdemir ise “Öncelikle içinde bulunduğum her şey için teşekkür ederim umarım size bir şeyler katabilmişimdir @TaygunAlban mükemmel yönetim mükemmel bir insan ekstra olarak @mafinyss her şeye yetiştiğin için teşekkürler” sözlerini dile getirdi.

Yolların ayrıldığı Unknownpros kadın VALORANT kadrosu

  • Kardelen “Destina” Bağış
  • Beril “No Name” Özdemir
  • Ayşe “Jadeql” Güneş
  • Ayça “Sleeveless” Yılan
  • Urumçi “Aurora” Çağın

Sizce Unknownpros ve takım ile yolları ayrılan oyuncular gelecekte nasıl bir yol izleyecekler? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer tüm okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: S2G Esports, dikkat çeken yeni sezon VALORANT kadrosu ile gündemde

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor