Connect with us

Espor

Upset: ”Zor günler yaşayan biri hakkında spekülasyon yapan insanları görmek üzücü.”

Yıldız oyuncu önümüzdeki sezon Fnatic’te kalacağını açıkladı

Fnatic Upset

Avrupa ligi LEC takımlarından Fnatic’in yıldız oyuncusu Upset, geçtiğimiz günlerde takım arkadaşı Adam‘ın kendisinin 2021 Dünya Şampiyonası’nda oynamaması hakkında ortaya attığı iddialara detaylı bir açıklama ile cevap verdi. Önümüzdeki sezon Fnatic’te kalacağını belirten Upset, oldukça zor zamanlar yaşayan biri hakkında yapılan spekülasyonları görünce üzüldüğünü dile getirdi.

Takım arkadaşı Adam’ın Upset üzerindeki iddiaları şu şekilde:

”Upset, kız arkadaşı yalnız ve üzgün olduğu için onun yanına gitme amacıyla takımdan ayrıldı. Tabiki de Dünya Şampiyonası’ndan sonra ayrılışına dair detayları sordum fakat görünüşe göre asıl nedenini kimseye söylememiş.”

Adam’ın takımdan ayrılmasından sonra tüm gözler Upset’in yapacağı açıklamaya çevrilmişti. Bwipo’nun Team Liquid’e transferi ve Nisqy’nin de olası gidişiyle birlikte genç oyuncunun takımda kalıp kalmayacağı merak konusu olmuştu.

Upset’in dün Twitter üzerinden yaptığı açıklama şu şekilde:

”Dünya Şampiyonası sırasında, acil ilgilenmemi gerektiren ciddi bir kişisel durum nedeniyle eve dönmek için zor bir karar verdim. Buna dahil olan herkes için (takım arkadaşlarım, yönetimimiz ve taraftarlarımız) uzlaşılması kuşkusuz son derece zor oldu. Bu süre zarfında organizasyonun ve ekibin çoğunluğunun bana gösterdiği anlayış ve destek için sonsuza dek minnettar olacağım.

Bazı şeyler o kadar korkunç ki bu seviyede bir gizlilik gerektiriyor ve sevdiklerimin mahremiyetini asla ihlal etmedim, etmeyeceğim. Geçtiğimiz iki hafta boyunca, beni derinden etkileyen ciddi aile sorunlarıyla uğraştığımı ekibe ifade ettiğim iki toplantı oldu. Ben yola çıkmadan önceki gece evdeki durum çok daha kötü bir hal aldı ve bana gitmekten başka bir seçenek bırakmadı.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor