Connect with us

Güncel

Uzun süredir sabit kalan Amazon Prime fiyatı zamlandı!

Amazon Prime fiyatı uzun süre sonra zamlandı.

Uzun süredir sabit kalan Amazon Prime fiyatı zamlandı!

Türkiye’de uzun süredir oldukça ucuz olan fiyatı ve zamlanmaması ile öne çıkan Amazon Prime üyeliği için korkulan oldu. Amazon Prime fiyatı 25 Nisan Salı günü itibari ile zamlandı.

Üyelerine Amazon Prime Video, Prime Gaming ve ücretsiz hızlı kargo gibi birçok fayda sunan bu ücretli abonelik, hem oyuncuların hem film ve dizi sevenlerin hem de internet üzerinden alışveriş yapmayı sevenlerin tercihiydi.

Uzun süredir bu ayrıcalıkları 8 lira gibi oldukça düşük bir fiyat etiketi ile sunan aboneliğin fiyatı, 25 Nisan Salı günü yapılan bir basın açıklaması ile birlikte zamlandı.

Amazon Prime fiyatı 39 lira oldu!

Dünya devi şirket Amazon tarafından yapılan son açıklama ile birlikte bu dijital abonelik programının ücretinin 39 liraya yükseltildiği açıklandı. 8 liralık fiyatın 39 liraya çıkması ile birlikte fiyat etiketinde yaklaşık %400’lük bir artış yaşandı.

“Türkiye’de Prime’ın hizmete girdiği 2020 yılından bu yana yapılan ilk değişiklik”

Anadolu Ajansı üzerinde yayınlanan basın açıklamasında ise güncellenen fiyatlar hakkında şu bilgiler paylaşıldı:

“25 Nisan itibarıyla Prime hizmetimizin aylık üyelik fiyatını 39 TL olarak güncelliyoruz. Bu yeni fiyat, yeni üyeler için 25 Nisan’dan, mevcut Prime üyelerimiz için 25 Mayıs’tan sonraki ilk fatura döneminden itibaren geçerli olacaktır. Bu, Türkiye’de Prime’ın hizmete girdiği 2020 yılından bu yana yapılan ilk değişikliktir. Prime ile üyelerimize benzersiz avantajlar sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Sizler bu fiyat artışı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucularımız ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

Stratera Games’in yeni oyunu Cardboard Town Steam’deki yerini aldı

Yerli mobil oyun şirketi Vertigo Games’in yapay zeka odaklı iş ilanı dikkat çekiyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel