Connect with us

Güncel

VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım başlıyor!

VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım için Savaş Bileti sızıntıları ve resmi duyuru videosu ortaya çıktı!

VALORANT 5. Bölüm

Uzun bir süredir beklenen VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım için önemli detaylar paylaşıldı!

VALORANT takipçilerinin gündemini İstanbul’da gerçekleşecek VALORANT Champions‘ın kapladığı son günlerde hem turnuva hakkında hem de oyuna yapılacak yeni eklemeler hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde duyurulan VALORANT Champions 2022 seti ile önümüzdeki günlerde oyunda ne tarz silah kaplamaları göreceğimiz hakkında detaylar almaya başladığımız VALORANT için bugün ise daha fazla detay ortaya çıktı.

VALORANT hayranlarının bir süredir hiçbir sızıntı olmadığı için merakla beklediği 5. Bölüm 2. Kısım hakkında paylaşılan resmi video VALORANT’ın bu döneminde göreceğimiz bazı silah kaplamalarını da içeriyor. Bununla birlikte resmi olmayan kaynaklardan yapılan sızıntılar ile 2. Kısım’ın Savaş Bileti de ortaya çıktı. 5. Bölüm 2. Kısım’ın Savaş Bileti’nde 3 farklı silah seti göreceğiz. Bunlar “Ölümsüzleşmiş”, “Güneş Taşı” ve Prömiyer Koleksiyonu” (Henüz resmi Türkçe çevirileri açıklanmadı” olarak karşımıza çıkacak.

Yeni bir Ajan veya Harita görmeyi beklemediğimiz 5. Bölüm 2. Kısım hakkında şimdilik ortaya çıkan detaylar bunlar. Yeni detaylar geldikçe bunları sizlere aktarıyor olacağız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel