Connect with us

Espor

VALORANT Champions Silah Kaplamaları ve ödülleri duyuruldu!

VALORANT Champions İstanbul’a özel oyun içi içerikler duyuruldu!

VALORANT Champions

VALORANT Champions İstanbul’a sayılı günler kala turnuva heyecanı da katlanarak artmaya devam ediyor. Bütün dünyadan VALORANT ve espor hayranlarının buluşacağı VALORANT Champions İstanbul’un turnuva detayları hakkında bilgiler gelmeye devam ederken etkinlik hakkında bir yeni haber de oyun içi kozmetikler tarafından geldi.

Daha önceden de oyuna VALORANT Champions için silah kaplaması gibi özel içerikler ekleyen Riot Games bu sene işleri biraz daha büyütüyor. Öncelikle VALORANT Champions İstanbul için Phantom, kelebek bıçak, kupa kartı, uğur ve spreyden oluşan bir paket mağazadaki yerini alacak.  23 Ağustos ve 22 Eylül tarihleri arasında satışta olacak bu paketten sağlanan gelirin %50’si ise turnuvada mücadele edecek takımlara dağıtılacak. Sadece bu süreç arasında satın alıma açık olacak bu paket daha sonradan Mağazaya ve Gece Pazarına gelmeyecek. Bu paket içeriğinde geçen yıl yer almayan bir özellik de bulunacak. Her 5 öldürmede evrimleşen bir görsel efekt ve en az 25 öldürme ile top-fragger pozisyonunda iseniz aktif olan bir kelebek bıçak özelliği VALORANT Champions İstanbul paketi ile oyunda yer alacak.

Riot Games’in VALORANT Champions İstanbul coşkusu için yaptığı paylaşımlar sadece bu kaplama seti ile de sınırlı kalmıyor. Buna ek olarak 3 Ağustos’tan 22 Eylül’e kadar oyunda kalacak bir “Etkinlik Bileti” de turnuva dönemi ödüllerinin bir parçası olacak. Bu biletin 7 seviyesini de tamamlayan oyuncular sırasıyla aşağıdaki ödülleri almaya hak kazanacak.

  • 1 – “Jett Farkı” Spreyi
  • 2 – “Oyuncu” Unvanı
  • 3 – 10 Radyanit Puanı
  • 4 – “GÜZEL!” Oyuncu Kartı
  • 5 – “Patates” Unvanı
  • 6- 10 Radyanit Puanı
  • 7 – “Champions 2022 Kep Şapka” Uğuru

VALORANT Champions 2022 ödüllerinin bir diğeri ise turnuva yayınlarını takip ederek elde edilecek. VALORANT hesabınızı YouTube veya Twitch ile bağlayıp karşılaşmaları izleyerek elde edebileceğiniz ödüllerin listesi işe aşağıdaki gibi olacak:

  • Ateş Parçası Unvanı -> 31 Ağustos – 13 Eylül arasında canlı bir maç izleyin.
  • 2022 VCT Champions Lanet Spreyi – > 16-17 Eylül arasında canlı bir maç izleyin
  • 2022 VCT Champions Kahraman Kartı -> 18 Eylül’de canlı bir final maçı izleyin

Bunlara ek olarak 23 Ağustos itibariyle oyunda yer alan bazı mekanlar VALORANT Champions İstanbul süslemelerine da kavuşacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor