Connect with us

Espor

VALORANT Champions İstanbul final aşaması için ek biletler satışa çıkıyor!

#VALORANTChampions İstanbul final aşaması için ek biletler satışa çıkıyor!

VALORANT Champions İstanbul final aşaması için ek biletler satışa çıkıyor!

Playoff aşamasının 9-18 Eylül tarihleri arasında Volkswagen Arena İstanbul’da seyircilerin karşısında oynanacağı VALORANT Champions İstanbul‘da grup aşamaları tüm hızı ile devam ediyor. Playoff aşamasına kalan takımların yavaş yavaş belli olmaya başladığı turnuvanın neredeyse çıkar çıkmaz tükenen biletleri için oyuncuları sevindiren yeni bir haber paylaşıldı.

VALORANT Türkiye’nin sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son duyuruya göre alt, üst ve büyük final karşılaşmalarının oynanacağı 16, 17 ve 18 Eylül günleri için merakla beklenen ek biletler satışa sunuluyor.

VALORANT Champions İstanbul final aşaması ek biletleri satışa çıkıyor

6 Eylül Salı günü VALORANT Türkiye sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanan açıklamada belirtilene göre 3 gün sürecek final etkinliği için biletler, 6 Eylül Salı günü saat 18.00’da yine Biletix platformu üzerinden satışa sunulacak.

VALORANT Champions İstanbul’da 5 Eylül Pazartesi günü itibari ile neredeyse grup aşamasının sonuna gelinmiş durumda. DRX, XSET, OpTic Gaming ve Leviatan takımları grup aşamasındaki 2-0’lık performansları ile Playoff aşamasına direkt olarak katılma hakkını kazanırken, geriye kalan takımlar karar karşılaşmalarında geriye kalan 4 Playoff biletini almak için mücadele verecek.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Champions İstanbul final aşaması biletleri tükendi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor