Connect with us

VALORANT

VALORANT Fracture haritası oynanış videosu ortaya çıktı

Oyunun yeni haritası için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

VALORANT Fracture haritası oynanış videosu ortaya çıktı

Son zamanların en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan VALORANT yeni güncellemeleri ile oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Yaklaşık bir aydır süre gelen söylentilerin sonunda oyunun yeni haritasının adının Fracture olduğunu geçtiğimiz günlerde öğrenmiştik.

3 Eylül Cuma günü ise bir Reddit kullanıcısı oyunun yeni haritasında dolaştığı bir video yayınlayarak en merak edilen sorulardan birini yanıtlamış oldu. Popüler sosyal medya platformunun VALORANT Subreddit’inde HMP12 kullanıcı adlı kişi tarafından paylaşılan videoda hiç ses yer almıyor ve toplamda 3 dakika 31 saniye uzunluğunda.

3.05 Yaması ile yayınlanması planlandığı iddia edilen Fracture’un küçük haritasına baktığımızda A-B alanlarının konumu ve takımların doğma noktası göze çarpıyor. Şimdiden oyuncular arasında tartışmalar çıksa da, haritaya giriş yaptıktan sonra birçok oyuncunun fikrinin değişeceğini tahmin etmek zor değil.

Oynanış videosu ortaya çıkan harita ayrıca Twitch üzerinde belirli yayıncılar tarafından da oynanmaya devam ediliyor. Ayrıca haritanın küçük haritasını aşağıda görebilirsiniz.

VALORANT Fracture haritası oynanış videosu ortaya çıktı

VALORANT Fracture haritası Minimap’i


İlginizi Çekebilir:

League of Legends’ın en yeni şampiyonu Vex ile tanışın!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT