Connect with us

Güncel

VALORANT Gece Pazarı ne zaman gelecek? (Ağustos 2023)

VALORANT Gece Pazarı Ağustos ayında oyuncular ile buluşabilir.

VALORANT Gece Pazarı ne zaman gelecek? (Ağustos 2023)

VALORANT oyuncularının merakla beklediği etkinliklerden Gece Pazarı, dönem dönem oyuna ekleniyor. Oyuncuların merakla beklediği VALORANT Gece Pazarı son olarak 8 Haziran 2023 Perşembe günü başlamış, ve 28 Haziran 2023 Çarşamba günü sona ermesi planlanıyordu. Fakat beklenmeyen bir hatadan dolayı gündemimize gelmişti. 2023 Temmuz ayının da sonuna gelirken, VALORANT Gece Pazarı ne zaman gelecek? soruları çoğalmaya başladı.

VALORANT Gece Pazarı ne zaman gelecek? (Ağustos 2023)

VALORANT Gece Pazarı ne zaman gelecek?

24 Temmuz Pazartesi günü itibarı ile henüz VALORANT’ın resmi hesapları üzerinden bir açıklama yapılmasa da, oyuncuları heyecanlandıran bir paylaşım VALORANT Leaks Türkiye tarafından geldi.

Kasım 2020’den bu yana Türkçe olarak VALORANT sızıntıları paylaşan hesap, 22 Temmuz Cumartesi günü yaptığı paylaşımda merakla beklenen VALORANT Gece Pazarı etkinliğinin 10 Ağustos 2023 Perşembe günü ile 30 Ağustos 2023 Çarşamba günü arasında gerçekleştirileceğini iddia etti.

Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Son Gece Pazarı’nda size hangi skinler çıkmıştı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

VALORANT İyiliği Paylaş Paketi 2023 tanıtıldı

VALORANT Alaz Kapsülü satışa açıldı! Alaz Yelpaze’yi kaçırmayın

VALORANT instalock yapma programı kullananlara kötü haber!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel