Connect with us

Espor

VALORANT Masters Kopenhag grup maçları bugün başlıyor!

VALORANT Masters Kopenhag heyecanı DRX Gaming vs Northeption karşılaşması ile başlayacak!

VALORANT Masters

VALORANT’ta yılın ikinci büyük turnuva heyecanına artık sadece saatler kaldı. Dünyanın dört bir yanındaki liglerden ve elemelerden başarılı çıkan ekipler en iyi olduklarını göstermek için VALORANT Masters Kopenhag‘da kozlarını paylaşacak.

Bugün başlayacak grup aşaması karşılaşmaları 14 Temmuz’a kadar sürecek. Grup aşamasında başarı gösteren ekipler playoff aşamasına geçecek. VALORANT Masters Kopenhag 24 Temmuz tarihine kadar sürecek. Grup aşamalarının başlayacağı bugün Kopenhag’da 6 takım mücadele edecek.

VALORANT Masters Kopenhag için açılışı yapacak olan maç Güney Kore temsilcisi DRX Gaming ve Japon ekip Northeption arasında oynanacak. 16.00’da başlayacak bu maçı sırasıyla Loud vs KRÜ Esports ve OpTic vs GUILD karşılaşmaları takip edecek ve böylece VALORANT Masters Kopenhag’da ilk gün tamamlanmış olacak. Grup aşamasının 2. gününde ise açılışı FunPlus Phoenix vs XERXIA maçı yapacak.

Grup aşamaları tamamlandıktan sonra her iki grubun da en iyi iki takımı adını playoff aşamasına yazdırmış olacak. Playoff aşaması ise turnuvanın 5. gününde başlayacak. VCT Masters Kopenhag heyecanını sizlere buradan aktarmayı sürdürüyor olacağız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor