Connect with us

Güncel

VALORANT Mobile ne zaman çıkacak? Şimdiye kadar açıklanan her şey

VALORANT Mobile’de oyuncuları neler bekliyor?

VALORANT Mobile ne zaman çıkacak? Şimdiye kadar açıklanan her şey

Riot Games, Haziran ayında VALORANT Mobile’i resmi olarak duyurmuştu. Geçen süreçten sonra oyuncular tarafından beklentiler hızlı bir oranda artmaya devam ediyor.

VALORANT, iki aylık çılgınca popüler bir beta döneminden sonra Haziran 2020’de piyasaya sürüldü. O zamandan beri, birinci şahıs nişancı oyunu (FPS) hayran kitlesini ele geçirdi ve oldukça başarılı bir şekilde ortaya çıktı. Tutarlı içerik güncellemeleri, etkinlikler ve espor turnuvaları ile Riot Games, PC FPS unvanını hem sıradan hem de rekabetçi oyuncu tabanı arasında bir favori haline getirdi.

VALORANT’ın Birinci Yıl kutlamasının bir parçası olarak Riot Games’teki geliştiriciler, VALORANT Mobile’in geliştirilme aşamasında olduğunu doğrulamıştı.

Riot Games, VALORANT Mobile hakkında tam olarak ne söyledi?

VALORANT yalnızca Windows PC’lerde oynanabilir. PC’de yayınlanmasının bir yılını tamamlarken, Valorant’ın Baş Yapımcısı Anna Donlon şu sözlere yer vermişti:

“Bu ilk yıldaki en önemli hedeflerimizden biri, küresel FPS topluluğunun güvenini ve saygısını kazanmak ve onlara VALORANT’ın her zaman gerçekten değerli bir rekabetçi taktik atıcının temellerini destekleyeceğini kanıtlamaktı. Büyüyen oyuncu topluluğumuzun VALORANT ile yapmaya çalıştığımız şeyi fark ettiğini ve takdir ettiğini görmek, beklediğimizin ötesinde bir şey ve yakında aynı rekabetçi VALORANT deneyimini daha da fazla küresel oyuncuya sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Riot Games, oyunun çıkış tarihi için herhangi bir resmi bir duyuru yapmamış olsa da, sızıntılara göre 2022 yılında çıkış yapması bekleniyor.


İlginizi Çekebilir:

4:3’e karşı 16:9 – CS:GO’da hangi çözünürlük daha iyi?

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel