Connect with us

VALORANT

VALORANT Ölüm Maçı modundaki oyuncu sayısı düşürülüyor

Riot Games 4.03 yaması sonrası ortaya çıkan ölüm maçı sorunları sebebiyle oyuncu sayısını düşürme kararı aldı!

valorant ölüm maçı

Riot Games’in popüler oyunu VALORANT yeni güncellemeler ile desteklenmeye devam ediyor. Oyuna gelen en son güncelleme olan 4.03 yamasından sonra ortaya bazı sorunlar çıktı. Özellikle ölüm maçı modunda oyuncular doğdukları köşelerin ve lokasyonların oyuncuların ortasında olduğundan ve sürekli doğdukları an öldüklerinden şikayet etti. Profesyonel VALORANT oyuncusu ‘TenZ” de şikayetçi olan oyuncular arasındaydı ve bu konuyla alakalı paylaşımlarda bulundu.

TenZ, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ölüm maçındaki oyuncuların doğum noktalarının şaka gibi olduğunu ve kaçınılmaz bir şekilde oyunun %60’lık bir kısmında sürekli doğduğu an arkasından öldüğünü belirtti.

Riot Games, VALORANT Ölüm Maçı modundaki oyuncu sayısını düşürme kararı aldı!

Bu sorunların üzerine VALORANT resmi Twitter adresinden paylaşılan gönderide 4.03 yamasından sonra ortaya çıkan sorunlardan haberdar olunduğu belirtildi. Açıklamada Ölüm Maçı modundaki 14 olan oyuncu sayısının 12’ye düşürüldüğü söylendi.

Bu hareketin sorunları çözeceğini belirten Riot Games, bu durumun üzerinde duracaklarını da ekledi. Oyuncular genel olarak alınan bu karara olumlu yaklaşmadı ve ölüm maçı hakkındaki önerilerini gönderinin altına ekledi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT