Connect with us

Güncel

VALORANT sinema filmi iddiaları heyecanlandırdı!

VALORANT filmi ile ilgili iddialar heyecanlandırdı!

VALORANT sinema filmi iddiaları heyecanlandırdı!

Ülkemizden FUT Esports’un da mücadele ettiği VALORANT Champions 2023 heyecanı sürerken, oyuncular 14 Ağustos Pazartesi gününün sabahına ilginç bir haber ile uyandı. Son iddialara göre VALORANT sinema filmi olarak beyaz perdede yer alacak!

14 Ağustos Pazartesi gününün sabah saatlerinde VALORANT sızıntıları ile bilinen VALORANT Leaks & News ve ValorINTEL hesapları, Portekizce içerik üreten KINGDOM LABORATORIES’e dayandırdıkları VALORANT filmi haberleri paylaşmaya başladılar.

VALORANT sinema filmi gerçek mi?

İddialara göre tamamen Çin’de üretileceği belirtilen VALORANT filminin yapımını Tencent üstlenecek. Henüz Riot Games tarafından VALORANT sinema filmi hakkında herhangi bir resmi açıklama gelmedi.

KINGDOM LABORATORIES paylaştığı diğer Tweet’lerde filme dair “Geçen hafta film müziklerinden birini paylaşmıştım…. Ben de Çin sunucusundan Omen’in ses tonunu [film] gibi değiştirdiklerini söyledim. KayO’yu da değiştirmişler, umarım senaryoya uyar.” şeklindeki bilgiler paylaştı.

VALORANT filmi ne zaman çıkacak?

KINGDOM LABORATORIES diğer adı ile @KLaboratories, yaptığı paylaşımlarda VALORANT filmi ve aynı zamanda fragmanı için bir tarihe de yer verdi.

Kişisel YouTube hesabı üzerinden VALORANT sinema filmi fragmanı için 13 Ekim 2024 saat 06.00’yı gösteren bir YouTube sayfası oluşturan içerik üretici, filmin 2025 yılı içerisinde vizyona gireceğini iddia etti.

League of Legends dünyasındaki karakterlerin yer aldığı Arcane dizisi ile daha önce büyük ses getiren Riot Games sizce VALORANT için de böyle bir adım atacak mı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT aim geliştirme nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

VALORANT iade politikası nedir? VALORANT iade etme işlemi nasıl yapılır?

VALORANT Mobile Jett oynanış videosu sızdı! VALORANT Mobile ne zaman çıkacak?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel