Connect with us

VALORANT

VALORANT oyuncuları Spike’ı alanın dışına kurabileceğiniz bir hata keşfetti!

Spike’ın alan dışına kurulmasını sağlayan bir hata keşfedildi!

phoenix valorant

VALORANT oyuncuları Spike‘ı alan dışına kurmanın bir yolunu keşfetti. Phoenix‘in ulti yeteneği ile gerçekleştirdiği bu hatayı gelin beraber inceleyelim!

Bir oyuncu Spike’ın nasıl alanın dışına yerleştirileceğini anlatan bir video paylaştı. Bu taktik her zaman tam olarak çalışmıyor ve biraz pratik istiyor. Fakat eğer uygularsanız turu kazanmanızda ciddi anlamda yardımcı olabilir.

Bu oyun hatasını ise şu şekilde kullanıyorsunuz:

Phoenix elinde Spike ile ultisini kullanıyor. Ultisi açıkken Spike’ı kurmaya başlıyor. Ulti bitimi ile Spike’ın kurulum süresini denk getirebilirseniz ultiye bastığınız yere Spike’ı kurmuş oluyorsunuz.

Bu oyun hatası rakiplerin kafasını karıştırma konusunda oldukça iyi. Eğer rakip tüm takımınızı düşürmüş bile olsa, Spike’ın olması gereken yerlerde olmadığını gördüğünde haritanın diğer alanlarına dönebilir. Bu da turu kazanmanızda önemli ölçüde etkili olabilir.

Bu hatayı daha da etkili kullanmak için Sage‘in duvarını da olaya dahil edebilirsiniz. Eğer rakip bir şekilde Spike’ı bulursa bile normal koşullarla erişemeyeceği için yine turu rahatça kazanabilirsiniz.

Bu oyun hatası sadece çok iyi zamanlanmış bir Phoenix ultisi ile çalışıyor. Tam olarak bir taktik yerine geçmese de bazı turlarda size kritik galibiyetler kazandırabilir. Yüksek ihtimalle önümüzdeki yama Riot Games bu hatayı düzeltecektir.


device’ın CS:GO ayarları ne? Yıldız AWP oyuncusunun istikrarının sırrı!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT