Connect with us

VALORANT

VALORANT VAN 152 hatası nedir? VAN 152 hatası çözümü nasıl yapılır?

Son zamanlarda oyuncuların daha fazla karşılaştığı VAN 152 hatasına göz atıyoruz.

VALORANT VAN 152 hatası nedir? VAN 152 hatası çözümü nasıl yapılır?

VALORANT oyuncularının oyun içi ve dışında karşılaştığı hatalara dair içerikler üretmeye devam ediyoruz. Bu içeriğimizde son zamanlarda oyuncuların sık sık karşılaştığı VALORANT VAN 152 hatası nedir? ve çözümü nasıl yapılır? diye göz atıyoruz.

VALORANT VAN 152 hatası nedir?

Hem Riot Games’in VALORANT hataları için özel olarak hazırladığı sayfalardan hem de oyuncuların mail üzerinden aldıkları destek mesajlarından öğrendiğimiz kadarıyla VALORANT VAN 152 hatası, oyuncuların bu hatayı aldığı cihazın yaklaşık 4 aylık bir donanım uzaklaştırması aldığı anlamına geliyor.

Riot Games’in yayınladığı listede bu hata, “Bu, genellikle 4 ay süren bir donanım uzaklaştırması anlamına gelir.” şeklindeki tanım ilk oyunculara açıklanmış durumda.

VALORANT VAN 152 hatası nedir? VAN 152 hatası çözümü nasıl yapılır?

VALORANT VAN 152 sorunu tanımı

VAN 152 hatası çözümü nasıl yapılır?

VALORANT’ın kullandığı hile önleme yazılımı Vanguard kapsamında alınan VAN 152 hatası çözümü hakkında internet üzerinden paylaşılan en kolay yollar bilgisayarınız ile modeminizi tekrardan başlatmak.

Bunların haricinde oyuncular VALORANT veya Vanguard’ı kaldırıp yeniden kurma veya bilgisayarda çalışan VPN veya FPS yükseltme iddiası bulunan yazılımlar gibi üçüncü parti yazılımları kaldırmayı da deneseler de, VAN 152 hatası için net bir çözüm bulunmuyor.

Bu durumda paylaştığımız adımlar haricinde bilgisayarınızın temelinde değişiklikler yapmadan atabileceğiniz en iyi adımlardan biri de VALORANT’a destek talebi göndermek.

Karşılaştığınız hata ile ilgili detayların yer aldığı bir destek talebi göndermeniz durumunda VALORANT destek ekibinden konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer daha önce hiç destek talebi veya diğer adı ile Ticket göndermemişseniz sizler için hazırladığımız “VALORANT Ticket gönderme nasıl yapılır?” isimli yazıya göz atmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak VALORANT oyuncularının çok sık karşılaştığı bir diğer hata olan VALORANT VAN 9003 hatası ile karşılaşmanız durumunda hazırladığımız yazıya da göz atmayı unutmayın. İyi oyunlar!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Crosshair renk kodları tam liste! VALORANT renk kodları nasıl bulunur?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT