Connect with us

Espor

VALORANT yaz kreasyonu satışa çıkıyor!

VALORANT yaz kreasyonu 28 Haziran’da satışta!

VALORANT yaz kreasyonu

Riot Games VALORANT markası ile yakaladığı ün ve başarıyı sadece oyun dünyasında ve espor sahnesinde göstermekle kalmıyor. VALORANT oyuncularının ve hayranlarının bu markayı tarzlarının da bir parçası haline getirmesini sağlayan Riot Games bu konuda pek çok iş birliği ve çalışmaya da imza atıyor. Geçtiğimiz aylarda Les Benjamins ile iş birliği içerisinde yeni ajan Fade için bir koleksiyon ortaya çıkaran VALORANT bu sefer de yaz kreasyonu ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

VALORANT resmi hesapları üzerinden paylaşılan yeni ürünlerin satışa sunulacağı tarih ise yine bu gönderide paylaşıldı.

Yaz tarzınızı VALORANT ürünleri ile gösterin! 28 Haziran’da satışta! ifadesi ile paylaşılan VALORANT yaz kreasyonu 5 yeni üründen oluşuyor. Sova, Reyna, Viper temalı 3 tişört ve bunlara ek bir tişört ve bir basketbol şortu VALORANT hayranlarının beğenisine sunuluyor. Ayrıca paylaşılan notlarda tişörtlerin %100 pamuk olduğu da belirtiliyor.

Twitter paylaşımının altında VALORANT hayranlarının bir kısmı ürünleri beğenirken bir kısmı ise fiyatları pahalı bulurken ürünlerin tasarımlarından ise hoşnutsuz olduklarını belirtti. Ürünlerin ülkemizde hangi fiyattan satılacağı ve satın alımın mümkün olup olmadığı ise henüz açıklanmış değil.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor