Connect with us

VALORANT

VALORANT x Les Benjamins Fade ürünleri kazanma fırsatı

Oyuncuların ilgisini çeken VALORANT x Les Benjamins ürünlerini kazanma fırsatı doğdu.

VALORANT x Les Benjamins Fade ürünleri kazanma fırsatı

Geçtiğimiz haftalarda VALORANT dünyasında tanınmış isimlere gönderilen hediyelerin sosyal medya üzerinden paylaşılması ile birlikte VALORANT x Les Benjamins işbirliğinde ortaya çıkan Fade temalı ürünler oyuncuların ilgisini çekmişti.

Yoğun ilgi gören ürünler hakkında Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Riot Games Türkiye Müdürü Erdinç İyikul, “Hem FADE’in çıkışı hem de VALORANT’ın ikinci yılı için Les Benjamins ile güzel bir çalışma yaptık. Bu ürünler satışta olmayacak ve sınırlı sayıda üretildi. Önümüzdeki hafta @VALORANTtr ‘yi takip edin! Farklı yarışmalar ile oyuncularımıza da bu eşsiz ürünleri kazanma şansını sunacağız” demişti.

#FadeVALORANTTürkiye yarışması tanıtıldı

İyikul tarafından belirtilen VALORANT x Les Benjamins Fade ürünleri kazanma fırsatı ise 8 Haziran Çarşamba gününün akşam saatlerinde ortaya çıktı. VALORANT Türkiye sosyal medya hesaplarından #FadeVALORANTTürkiye yarışması tanıtıldı.

Yapılan açıklamada belirtilene göre bu yarışmada Fade hakkında hazırladığı hayran çalışmalarını “#FadeVALORANTTürkiye” etiketiyle paylaşan oyuncular, Les Benjamins tarafından Fade’e özel olarak hazırlanan tişört ve sweatshirt modellerini kazanacak 40 kişiden biri olma şansını yakalayabilecek.

Son katılım tarihinin 30 Haziran olduğu yarışmaya oyuncular resim, tasarım, müzik, şiir, cosplay veya diğer çalışmalar ile katılım sağlayabilecek. Oyunculardan gelecek olan çalışmalar ise içerik üreticileri Yüksel Toksöz ve 2xCIV ile Riot Games Türkiye ekibinde yer alan Bahadır Güven, Nihan Dinç ve İrem Yıldız’dan oluşan jüri tarafından incelenecek.

Yarışmanın detaylarına ve katılım koşullarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VALORANT x Les Benjamins Fade ürünleri

VALORANT x Les Benjamins Fade ürünleri kazanma fırsatı VALORANT x Les Benjamins Fade ürünleri kazanma fırsatı


İlginizi Çekebilir:

Mehmet Yağız “cNed” İpek’in VALORANT dünya şampiyonluğu belgesel oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT