Connect with us

Oyun

F1 Manager 2022’nin çıkış tarihi açıklandı

F1 Manager 2022 Ağustos ayının sonunda oyuncularla buluşacak

F1 Manager 2022'nin çıkış tarihi açıklandı

Formula 1 hayranlarını sevindirecek haber Frontier Developments’tan geldi. Geliştirici stüdyo F1 Manager 2022’nin 30 Ağustos tarihinde piyasaya sürüleceğini açıkladı. Xbox One, Xbox Series S-X, PS4, PS5 ve PC platformlarına çıkacak yarış oyunu simülasyonu için geri sayım başladı. 2022 FIA F1 Dünya Şampiyonası macerasında takımınıza liderlik edeceğiniz F1 Manager Steam üzerinden 296 TL fiyatla ön siparişe açıldı.

F1 Manager 2022 takım yönetmenin zorluklarını ve F1 dünyasının dinamiklerini en ince ayrıntılarına kadar işleyerek benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyor. Takımın başarısını sağlamak amacıyla hem pistte hem de pist dışında alınan kararlar tamamen sizin sorumluluğunuzda olacak. Bunun yanı sıra markanın yönetim kurulu ve sponsorlarla ilişkileri düzenlemek de sizin göreviniz olacak.

F1 Manager 2022’de her takımın bir genel merkezi olacak. Buradan yarış arabasının ve pit ekibinin her türlü yönetimi yapılabilecek. Sizinle birlikte çalışan mühendisler ve aerodinamik ekibi takımın başarısını maksimize etmenize yardım edecek. Yeni personeller, otomobil bileşenleri ve teknikler keşfederek bunları hayata geçirmeye çalışacaksınız. F1, F2 ve F3’te yer alan tüm pilotlar ve ekiplerden oluşan havuz içerisinden istediklerinizi seçerek kendi takımınızı oluşturacaksınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun